Що робити якщо в будинку виявили хворого COVID-19
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Що робити якщо в будинку виявили хворого COVID-19

У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації в Україні, необхідно дотримуватися суворих правил, щоб уникнути подальшого поширення вірусу. Найчастіше коронавірус передається при близькому контакті з хворим в замкнутих приміщеннях. Тому правильні процедури при виявленні хвороби у одного із співробітників, клієнтів, відвідувачів необхідно швидко провести ряд заходів.

Що робити якщо в будинку виявили хворого COVID-19

Як і в будь-якому іншому процесі, перше, що потрібно зробити – це скласти план, який буде включати послідовність дій по дезінфекції приміщень і переходу на віддалену роботу, закриття будівлі на карантин.

Поговоримо, про важливі моменти. Виділіть окреме приміщення в будівлі, куди можна помістити людину, з симптомами COVID, до приїзду медиків. Створіть у цій кімнаті комфортні умови: поставте диван або кушетку, дезінфікуючі засоби, воду.

При будь-яких підозрах на захворювання ретельно продезінфікувати будівлю. Особливу увагу необхідно приділити загальним приміщенням, холам, ліфтам, кухням, туалетам. Також варто обробити дверні ручки, вимикачі. Вірус не живе довго поза людиною, але в окремих випадках і при сприятливих умовах може бути небезпечний впродовж тривалого часу.

Також потрібно провести позапланове ТО систем кондиціонування і вентиляції та поміняти фільтри. Хвороботворні бактерії дуже швидко проникають в усі приміщення об’єкта нерухомості саме через кондиціонери.

При підтвердженні діагнозу COVID-19, у одного із співробітників, весь персонал варто відправити на двотижневу самоізоляцію і, відповідно, віддалену роботу.

Проведення заходів з дезінфекції, прибирання приміщень і технічного обслуговування систем будівлі найкраще доручити професіоналам. Звертаючись в професійну фасіліті компанію, ви отримуєте повний комплекс послуг з обслуговування будівлі, і тим самим економите час і матеріальні ресурси для вирішення важливих стратегічних завдань