Професійні поради з обслуговування складських комплексів в період пандемії
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Професійні поради з обслуговування складських комплексів в період пандемії

Керівники об’єктів нерухомості несуть величезну відповідальність за забезпечення максимальної безпеки людей, що знаходяться в приміщенні. Будь який підтверджений факт зараження веде до закриття всієї будівлі і проведення ряду заходів з дезінфекції і запобігання подальшому поширенню вірусу.

Професійні поради з обслуговування складських комплексів в період пандемії

Складські комплекси – це досить складний об’єкт. Ризиків зараження тут більше: різні компанії, водії, вантажники, постійний рух співробітників, переміщення товарів і великий обсяг приміщень створюють необхідність більш ретельного підходу в управлінні експлуатацією складу. Так як в зв’язку з карантином змінився і попит, і купівельна спроможність, тимчасово зупинилися підприємства і з’явилися ліміти на переміщення через кордони, логістичний ланцюжок поставок змінився, що, відповідно, призвело до дисбалансу у складській сфері.

Багато компаній збільшують кількість товарів на складах, прогнозуючи їх дефіцит у разі повторного локдауну, деякі компанії навпаки, переживаючи складні часи, знижують обороти. Ситуація може мінятися швидко і склади повинні бути підготовлені до різних варіантів.

Перше, що потрібно організувати, це регулярну дезінфекцію на території складів. Знезаражуватися повинні автотранспорт і вантаж, а дезінфектори, розставлені в коридорах, на виходах і входах допоможуть співробітникам дезінфікувати руки і знижувати ризики зараження. Важливим моментом тут буде використання якісних професійних засобів, які не шкодять здоров’ю людей, шкірі і органам дихання, а коректно складений графік дезінфекції допоможе мінімізувати ризики захворювання.

Особливу увагу при технічному обслуговуванні систем необхідно приділити системам вентиляції і кондиціонування. Огляд даного обладнання потрібно проводити не рідше одного разу на квартал, а також регулярно міняти фільтри згідно з оновленими міжнародними стандартами. Справа в тому, що всередині кондиціонерів створюється вологий мікроклімат, який є сприятливим середовищем для поширення хвороботворних бактерій, в тому числі коронавірусу.

На даний момент COVID-19 в Україні стрімко поширюється і головна відповідальність будь-якого, в тому числі логістичного бізнесу, забезпечити максимальну безпеку і знизити ризики зараження на своїх об’єктах нерухомості. Оптимальним рішенням в даних обставинах є співпраця з фасіліті компанією SHEN, яка організовує комплексне обслуговування будівлі, проводить професійну дезінфекцію, надає першокласне технічне обслуговування, клінінг і послуги охорони.

У тісній співпраці з нашими клієнтами ми створюємо надійний щит від будь-яких загроз.