Основні завдання фасіліті компанії в умовах карантинних обмежень
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Основні завдання фасіліті компанії в умовах карантинних обмежень

Фасіліті менеджмент в умовах пандемії набуває нового основоположного значення. Створення безпечних умов перебування в будівлі стає першочерговим завданням і ефективне управління експлуатацією є невід’ємним атрибутом організації здорового середовища.

Основні завдання фасіліті компанії в умовах карантинних обмежень

Дезінфекція

У цьому контексті на перший план виходить дезінфекція приміщень сучасними і ефективними методами. Фасіліті менеджерам необхідно скоригувати графіки надання клінінгових послуг та технологію щоденного прибирання, питання стерилізації окремого обладнання та стандарти безпеки робочого простору.

Ситуація, що склалася, внесла вагомі зміни в наше життя і саму індустрію фасіліті менеджменту. Зросли вимоги до безпеки, прийняті жорсткі заходи по боротьбі з поширенням вірусу, а проведення дезінфекції приміщень стало необхідним атрибутом організації робочого процесу.

Професійні фасіліті менеджери компанії SHEN, володіючи досвідом і необхідними знаннями, можуть запропонувати передові рішення та ефективні методи безпечної і якісної дезінфекції для різних комерційних об’єктів.

Системи кондиціонування і якість повітря

Оскільки COVID-19 поширюється в основному повітряно-крапельним шляхом, забезпечення чистого повітря є важливим завданням для фасіліті менеджерів. Фахівцям з ФМ необхідно володіти знаннями в сфері оновлених міжнародних стандартів, в тому числі ASHRAE

Згідно з останніми прийнятими нормами, при обслуговуванні систем вентиляції та кондиціонування важливо замінити наявні фільтри на високоефективні варіанти, а ще краще – встановити ультрафіолетові лампи всередині системи для 100% знезараження повітря. Так як повітря, що виходить з вентиляції, поширюється по всій будівлі, необхідно приділити його чистоті і якості належну увагу при організації безпечного простору.

Оновлені плани поверхів і робочих просторів

За останні півроку відбулося кардинальне переосмислення категорій робочого місця і робочого простору в цілому. З одного боку в зв’язку з необхідністю соціального дистанціювання необхідно більше фізичного місця, щоб перенести робочі столи на безпечну один від одного відстань, з іншого боку відпала необхідність присутності 100% персоналу на робочому місці. Такий факт вимагає ретельного перерахунку необхідних квадратних метрів і перегляду всієї моделі побудови роботи і бізнес-процесів.

Ще одним важливим для фасіліті менеджменту завданням в даному контексті є необхідність навчання персоналу новим правилам взаємодії, поведінки в загальних просторах і поводження з технікою і обладнанням.

Фасіліті менеджмент, як найефективніший механізм побудови моделі управління експлуатацією приміщень забезпечить досягнення максимально безпечних умов роботи, при цьому збереже філософію бізнесу і прихильність місії компанії-клієнта.