Офісні тренди в пост Коронавірусну еру
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Офісні тренди в пост Коронавірусну еру

Пандемія COVID-19 спричинила собою значні зрушення в роботі офісів по всьому світу. І після першого шоку, виявилося, що віддалена робота має свої плюси і цей досвід можна в подальшому використовувати для підвищення ефективності та оптимізації ресурсів.

Офісні тренди в пост Коронавірусну еру

Слідуючи державним протоколам і використовуючи внутрішні керівництва по техніці безпеки компанії розробляють нові моделі роботи. Замість 8 годинної щоденної роботи в офісі, підприємства, де це можливо пропонують певну частину часу працювати вдома. Крім того, часто згідно все тим же розпорядженням, офіси контролюють, щоб одночасно в приміщеннях не знаходилося більше 20-40-50% персоналу. Про що це говорить?

  • По-перше, персональне робоче місце втрачає свій сенс, тому що співробітник працює 3-4 дні на тиждень поза офісом. Гнучкі офіси будуть ставати все більш популярними. Тут відкривається величезне поле для фантазії архітекторів і дизайнерів, а також фасіліті менеджерів. Потрібно правильно зонувати простір, організувати різні місця для спільної роботи, приміщення для виконання завдань, що вимагають концентрації, і щоб весь офіс був зручним.
  • По – друге, завдяки тій же віддаленій роботі, компаніям вже потрібні менші площі під офіс, так як частина офісу весь час простоює.
  • По-третє популярність набуватимуть коворкінг. Невеликим компаніям, в яких ще й частина персоналу певну частину роботи виконує віддалено, просто стає не вигідно знімати для своєї діяльності цілий офіс. Цілком достатньо орендувати коворкінг під наради та групові завдання.

Міжнародні експерти вже не перший рік прогнозують зміщення переваг на користь гнучких офісів і коворкінгів, і швидше за все карантин по всьому світу прискорив процес трансформації офісного життя.