Локдаун з користю, як не втратити можливість поліпшити об'єкт нерухомості
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Локдаун з користю, як не втратити можливість поліпшити об’єкт нерухомості

Посилення карантинних обмежень призвело до закриття цілого ряду об’єктів комерційної нерухомості. Нинішній локдаун триватиме попередньо до 24 січня, і з одного боку, це сильний економічний удар по бізнесу, а з іншого – можливість поліпшити будівлю, провести ремонтні та сервісні роботи, щоб не відволікати гостей і співробітників.

Локдаун з користю, як не втратити можливість поліпшити об'єкт нерухомості

Отже, попереду є ще достатньо часу, щоб провести аудит внутрішніх систем будівлі, замінити комунікації, поліпшити систему фільтрації повітря в вентиляції, що до речі допоможе ефективніше боротися з хвороботворними мікробами в приміщеннях.

Нещодавно проведене опитування однією європейською консалтинговою компанією показало, що для 92% відвідувачів будівлі вкрай важливе значення має чистота і ремонт у вбиральнях. Карантин – відмінний привід свіжим поглядом подивитися на стан туалетних кімнат і освіжити ремонт або поміняти сантехніку.

Косметичний ремонт окремих приміщень або оновлення вхідних груп допоможе залучити більшу кількість відвідувачів після відкриття.

Пандемія коронавірусу також вимагає дотримання соціальної дистанції. Поки є час, варто попрацювати над перестановкою меблів, обладнання, перегородок, це просте рішення дозволить людям всередині будівлі відчувати себе безпечніше. Як показують останні опитування, в зв’язку з загрозою зараження, люди прагнуть перебувати у великих відкритих приміщеннях. Якщо раніше, наприклад, офісні співробітники вважали за краще працювати в невеликих кабінетах, то тепер open space стають більш популярними, на таких площах ризик близького контакту набагато менше.

Турбота про безпеку людей в будівлі стає пріоритетом №1 для власників об’єктів нерухомості, і цей тренд з нами дуже надовго. Боязнь заразитися або повторно перехворіти небезпечним вірусом буде супроводжувати суспільства по всьому світу ще не один сезон, і в конкурентній боротьбі виграти стає вкрай складно без урахування цього чинника.