Гігієна рук в нових реаліях. Що потрібно врахувати комерційним будівлям
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Гігієна рук в нових реаліях. Що потрібно врахувати комерційним будівлям

У зв’язку з епідемією коронавірусу практично кожна людина вже обізнана про правила гігієни рук, для запобігання поширенню вірусу. На сьогоднішній день важливим завданням для власників комерційних будівель є забезпечення відвідувачам та співробітникам необхідних умов для підтримки цієї гігієни.

Гігієна рук в нових реаліях. Що потрібно врахувати комерційним будівлям

Дезінфектори на вході і виході та одноразові рукавички, які вже давно стали частиною життя, повинні знаходиться на видному місці. В ідеалі, можна встановити спеціальні системи для дезінфекції рук. Також необхідно розставити санітайзери в місцях загального користування, холах, туалетних кімнатах, кухнях, переговорних, фуд кортах, примірочних і т.д.

Окрему увагу варто приділити туалетам. Безконтактні системи подачі туалетного паперу, паперових рушників, мила, а також автоматичні крани і сушарки стають значним бонусом. Крім того, це також економія витратних матеріалів, так як їх подача строго дозується.

Якщо потік людей досить високий, то варто розглянути можливості установки декількох дозаторів для дезінфекції на вхідних групах, щоб запобігти скупченню людей.

При прибиранні приміщень, важливою складовою є дезінфекція дверних ручок, перил, поручнів ескалаторів, вимикачів та інших місць, до яких часто торкаються руками.

У зв’язку із збільшенням числа хворих COVID-19, компанія SHEN нагадує, що дезінфекція рук – це важлива складова в боротьбі з поширенням вірусу, а часта дезінфекція та прибирання приміщень – головний метод мінімізації ризиків зараження.