Діджитал в Фасіліті менеджмент
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Діджитал в Фасіліті менеджмент

У сьогоднішньому світі, світі технологій і інновацій, Facility Management переживає нову хвилю діджіталізаціі. Попередня хвиля стосувалася в основному створення, зберігання, поширення документів і креслень, за допомогою комп’ютерних програм, формування баз даних, освоєння аналітичних можливостей цифрових технологій. Що ж несуть в собі цифрові технології нового покоління для ФМ галузі? І чому це так актуально саме зараз? Спробуємо відповісти на ці питання.

Діджитал в Фасіліті менеджмент

Значного розвитку цифрових технологій в останні роки, і величезний попит на них серед споживачів, зробили їх доступними і для професійного використання. Ціни на такі програми і обладнання падають з кожним роком, відкриваючи все більше можливостей для фасилити менеджерів.

Крім того, спостерігається значне зростання використання Діджитал технологій в проектуванні і будівництві. З одного боку впровадження технологій для дизайну, розробки інженерних систем і власне самого будівництво, і з іншого боку впровадження інноваційних рішень в експлуатації об’єкта нерухомості, таких як технології смарт будівель, установка датчиків, приладів обліку, автоматизованих систем управління. Перераховані фактори виводять роботу фасилити менеджера на новий рівень, і без цифрових технологій йому вже не обійтися.

На сьогоднішній день існує безліч програмних продуктів для автоматизації процесів пов’язаних з експлуатацією об’єктів нерухомості. Наприклад програмні продукти компанії V & A Solutions допомагають не тільки контролювати стан будівлі, планувати роботи, розподіляти обов’язки, а й налаштовувати бізнес процеси згідно з потребами, створювати звіти і аналізувати дані, стежити за виконанням робіт в режимі реального часу з будь-якого зручного підключеного пристрою.

Такі програми вирішують дві основні задачі Facility Management:

  • Оптимізація процесів. Створення управлінської системи повного циклу, яка дозволяє враховувати всі чинники і ризики пов’язані з експлуатацією і об’єкта нерухомості
  • Скорочення витрат. Зменшення витрат на 15-20% на початковому етапі, і подальше впровадження цифрових технологій в будівлі і інтеграція їх в єдину систему дозволить і далі знижувати витрати.

У висновку хочеться відзначити, що цифрові технології – це всього лише інструмент, який допомагає фасилити менеджеру, але ні в якому разі не замінює його. Адже всі ці інновації впроваджують професіонали, і професіонали керують і контролюють їх. Саме вони роблять так, щоб технології працювали найбільш ефективно і підвищували продуктивність підприємства.