Безпека об'єктів нерухомості у відрядженнях і подорожах. Що важливо знати?
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Безпека об’єктів нерухомості у відрядженнях і подорожах. Що важливо знати?

Послаблення карантинних заходів призвело до відновлення сполучення між містами і країнами. Однак ймовірність зараження залишається, і найбільшу небезпеку представляють саме будівлі. Як знизити ризики інфекційних захворювань під час поїздок всередині країни і за кордоном? Питання, яке цікавить багатьох.

Безпека об'єктів нерухомості у відрядженнях і подорожах. Що важливо знати?

На сьогоднішній день вже існують міжнародні протоколи безпеки об’єктів нерухомості, які містять дієві методи, що перешкоджають поширенню інфекції в замкнутих просторах. Менше місяця тому Всесвітня організація туризму і подорожей презентувала перший в своєму роді Всесвітній знак безпеки і гігієни Safe travel. Його можуть отримати готелі, ресторани, транспортні компанії, аеропорти і будь-які інші компанії задіяні в секторі гостинності, в разі дотримання ними міжнародних протоколів.

Також, у кожної країни є внутрішні керівництва щодо забезпечення безпеки та гігієни на об’єктах. Проте швидше за все це вплине і на ціну в бік зростання. Так як дотримання цих правил, вимагає більших витрат, що в кінцевому рахунку позначиться на вартості номерів, їжі, товарів і послуг.

В умовах, що склалися клінінг грає ключову роль в забезпеченні умов для запобігання поширенню вірусів. Крім більш частих прибирань та дезинфекцій, а також використання професійних засобів для чищення, важливо забезпечити інформування людей про заходи, що вживаються, а також різними візуальними методами нагадувати про правила дотримання гігієни, використання масок, рукавичок і дезінфекторів.

Плануючи поїздку слід більш ретельно підійти до вибору готелю і місць відвідування. Поцікавитися які заходи вживаються, звернути увагу на міжнародні протоколи безпеки і по можливості уникати місць скупчення людей.