10 мега трендів охоронної галузі на 2021
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

10 мега трендів охоронної галузі на 2021

Світова галузь охоронних послуг, як і інші сфери діяльності, зазнала значних змін у зв’язку з пандемією коронавірусу. На охоронний персонал була покладена важлива місія мінімізації ризиків зараження гостей і співробітників об’єктів. Це і контроль маскового режиму, і використання технологій вимірювання температури, і моніторинг потоків людей для забезпечення соціальної дистанції.

10 мега трендів охоронної галузі на 2021

Отже, давайте розберемося які нові тренди охоронної галузі  будуть впливати на структуру послуг та інноваційні рішення.

Штучний інтелект

Штучний інтелект на думку більшості експертів є головним трендом в році, що наступив. ІІ – поряд з його варіаціями, такими як машинне навчання, глибоке навчання і штучні нейронні мережі – присутній в дорожніх картах продукту майже для всіх технологічних рішень безпеки.

Кібербезпека

Цей тренд як і раніше займає лідируючі позиції. За останні кілька років мали місце бути великі хакерські атаки по всьому світу, а також цілеспрямовані атаки на певні компанії. При цьому навіть великі транснаціональні корпорації приділяють недостатньо уваги безпеці комп’ютерних систем, відводячи їм другорядне місце.

Прогнозна аналітика

Завдяки сучасним технологіям і програмному забезпеченню прогнози стають більш точними, і використовуються повсюдно, від виробничої діяльності до фінансового сектора. У зв’язку з впровадженням технологій інтернету речей і Big Data важливість розуміння і швидкого аналізу великих масивів даних стає головним драйвером зростання для галузі безпеки

Інтернет речей

Уже не перший рік даний тренд є найважливішим в області безпеки. Об’єднання всіх гаджетів, датчиків і обладнання в єдину систему і відповідно грамотне управління інтернетом речей дозволяє вийти на новий рівень безпеки об’єкта нерухомості

Хмарні технології

Хмарні технології мають ряд переваг перед традиційними рішеннями. По – перше компанія отримує досить високий рівень безпеки даних та конфіденційної інформації. По-друге це виключає необхідність установки потужних комп’ютерів, з великими обсягами пам’яті, серверів та іншого комп’ютерного обладнання, всі обчислення відбуваються в хмарі, і швидкісні характеристики робочих комп’ютерів перестають мати критичне значення.

Безконтактність

Це новий тренд з’явився в зв’язку з пандемією коронавірусу. У сфері безпеки це означає обладнання вхідних груп, ліфтів датчиками для безконтактного відкриття дверей, автоматичного запуску ескалаторів, і для охоронного персоналу додатковим завданням стає контроль справної роботи даних систем.

Системи розпізнавання облич

З одного боку цей тренд можна віднести до безконтактних технологій, а з іншого він значно змінює сам спосіб доступу в приміщення і підвищує рівень безпеки будівлі в цілому, тому він винесений окремим пунктом.

Адаптивне середовище та інтелектуальні простори

Простіше кажучи це впровадження технологій “розумного” будинку для створення комфортних, економічних і ергономічних умов всередині об’єкта нерухомості, забезпечення безпеки кожної окремої людини, за допомогою адаптації до його потреб.

 

10 мега трендів охоронної галузі на 2021

Конфіденційність даних

“Хто володіє інформацією – той володіє світом” крилата фраза Натана Ротшильда актуальна як ніколи, так як джерел витоку інформації стає все більше, а контролювати їх стає все складніше. Полювання за конфіденційними даними компаніями стає практично професією, за яку конкуренти готові платити чималі гроші. Тому організація свідомого ставлення до внутрішньої інформації часто лягає на плечі служб безпеки

Перехід до сервісних моделям

Сервісна модель – це комплексне рішення, в даному випадку в сфері безпеки, що охоплює всі пов’язані з галузі сервіси, які можуть знадобиться клієнтові. Дана модель пропонує додаткові цінності, такі як робота з одним підрядником, організація міцної системи безпеки, оптимізація ресурсів.

Проаналізувавши світові тенденції можна говорити про домінування технологій та інформаційних систем в сфері безпеки. Впровадження передових рішень допомагає організувати надійний щит навколо об’єкта нерухомості і значно знизити ризики фінансових і матеріальних втрат.