Виробничі будівлі. Ідеальне місце для офісів та індустрії розваг
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Виробничі будівлі. Ідеальне місце для офісів та індустрії розваг

В середині минулого століття міське населення планети становило 30% від загального числа, зараз ця цифра становить 55%, а до 2050 досягне 68%. У кількісному виразі на даний момент городян на Землі 4.2 млрд, а до середини століття стане 7 млрд. Що це означає? Навантаження на міста зростає в геометричній прогресії, і добре продумана інфраструктура не завжди рятує, на рахунку стає кожна будівля, кожен клаптик міської землі.

Виробничі будівлі. Ідеальне місце для офісів та індустрії розваг

Тенденція така, що виробничі підприємства все частіше переносять за межі населених пунктів, залишаючи великі промислові об’єкти нерухомості закинутими. Колишні цехи стали прекрасним місцем для створення сучасних офісних просторів. Особливо такі будівлі привабливі для ІТ сектора і коворкінгу. Для сучасних і затребуваних фахівців однією з важливих ролей є саме місце роботи, а у виробничих приміщеннях, завдяки великому обсягу приміщень, можна реалізувати практично будь-яку ідею: поставити гірки, організувати сучасну їдальню, посадити зимовий сад, зробити танцювальні та спортивні зали, де комп’ютерні генії могли б проводити своє дозвілля. До того ж, в розвинених країнах оренда таких приміщень на 30% дешевше, якщо рахувати по кубометрам.

Україна також поступово починає використовувати виробничі будівлі для офісів і коворкінгів. На даний момент у Львові і в Івано-Франківську реалізуються проекти по переобладнанню території збанкрутілих заводів в офісні центри. Також показовим прикладом є UNIT City в Києві.

Але промислові об’єкти – це не тільки прекрасне місце для офісів, індустрія розваг також знайшла в цих будівлях багато плюсів. Наприклад, в Німеччині з недобудованої АЕС зробили тематичний парк розваг Wunderland Kalkar, улюблене місце дітей і дорослих.

У Києві вже не перший рік працює Арт Завод Платформа, який об’єднав в собі облаштовану територію для проведення фестивалів і концертів, коворкінг, галерею з картинами сучасних художників.

Будинки й цехи ще одного знакового для Києва заводу “Арсенал” також поступово змінюють своє призначення. Після банкрутства в 2009 році, частина будівель була передана під Вищий Апеляційний і Верховний адміністративний суди. А зовсім недавно на території ще одного цеху був відкритий новий для столиці формат закладів громадського харчування KyivFoodMarket.

Виробничі цехи дають величезні можливості для реалізації найсміливіших ідей, при порівняно невеликих витратах на переформатування об’єкта нерухомості. Тому безумовно в найближчому майбутньому ми зможемо оцінити ще не один цікавий проект на колишніх промислових територіях.