Які нестандартні рішення може надавати ФМ
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Які нестандартні рішення може надавати ФМ

Фасіліті менеджмент охоплює широке коло завдань, пов’язаних з управлінням експлуатацією об’єктів комерційної нерухомості та створенням комфортних для гостей і співробітників. Розпочинаючи співпрацю з фасіліті компанією, замовник не завжди обізнаний про всі можливості ФМ.

Які нестандартні рішення може надавати ФМ

Найчастіше основними послугами, які пропонують Фасіліті компанії, є:

  • Клінінг
  • Охорона
  • Технічне обслуговування

Ці базові сервіси, необхідні для забезпечення повноцінного функціонування будівлі і підтримки його привабливості.

Однак на практиці в життєвому циклі об’єкта нерухомості відбувається безліч процесів, які вимагають окремої уваги. Розглянемо їх з точки зору ФМ сервісів:

  • Кейтерінг. Організація харчування важлива складова підтримки продуктивності працівників. І далеко не скрізь є відведені приміщення під обладнання повноцінної їдальні. В такому випадку фасіліті компанія може налагодити процес доставки обідів або ж переглянути план будівлі і знайти необхідні квадратні метри для їжі та відпочинку співробітників.
  • Адміністрування. Сюди входить цілий комплекс послуг, таких як ресепшн сервіс, управління поштовими доставками, управління переговорними, послуги хостес.
  • Послуги хімчистки. Такі послуги надаються в основному ресторанним і готельним комплексам, де присутня велика кількість текстилю
  • Організація заходів. Фасіліті компанії можуть взяти на себе весь комплекс робіт по організації корпоративів, зустрічі гостей, проведення конференцій і тд. на території об’єкта нерухомості
  • Будівельні послуги. Планування, отримання дозволів, проведення будівельних та ремонтних робіт, переобладнання приміщень також може бути одним із завдань фасіліті компанії
  • Обслуговування прилеглої території. Уваги вимагає не тільки будівля, а й прилегла територія. Таким чином фасіліті менеджмент бере на себе і цю досить об’ємну задачу, включаючи ландшафтний дизайн, охорону і підтримку функціонування парковок, прибирання снігу, догляд за доріжками, під’їзними дорогами, вхідними групами.

В цілому додаткових сервісів може бути величезна кількість. Фасіліті менеджмент може вирішувати будь-які завдання, пов’язані з управлінням об’єкта нерухомості і комфортом його відвідувачів. Функції ФМ на сьогоднішній день є безмежними, так як його головним завданням є прийняття на себе виконання другорядних бізнес-задач клієнта, а пріоритетність в цьому розставляє сам власник бізнесу. Саме через індівідуальність послуг  ФМ є найнадійнішим і ефективним способом побудови взаємодії клієнт-обслуговуюча компанія.

Команда SHEN має багаторічний досвід впровадження, трансформації і розвитку індустрії ФМ. Кожному клієнту ми пропонуємо персоналізований пакет послуг для створення максимально комфортного середовища для його бізнес-прориву.