Як вибрати екологічні засоби для прибирання комерційних приміщень
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як вибрати екологічні засоби для прибирання комерційних приміщень

Екологічні засоби – тренд останнього десятиліття. Незважаючи на те, що ці засоби здаються дуже технологічними, їх компоненти використовували для прибирання ще наші батьки. Незважаючи на те, що екотренд у всіх на вустах, розібратися що саме варто використовувати, і що називається еко може бути важкувато, тому в даній статті поговоримо про відмінні характеристики “зеленої” хімії.

Як вибрати екологічні засоби для прибирання комерційних приміщень

Природно, що екологічні засоби відрізняють складові компоненти. Такі інгредієнти як амоній, відбілювач, хлор, фосфати, нафтові розчинники, бутілгліколь, етиленгліколь, монобутіл чинять негативний вплив на навколишнє середовище і бути екологічними не можуть за визначенням. Більш того, людині ці хімічні сполуки можуть заподіяти навіть більше шкоди. Вони вбираються в шкіру або ж випаровування від них потрапляють в дихальні шляхи і викликають короткострокові або довгострокові проблеми зі здоров’ям.

“Зелена” хімія ніякої шкоди не приносить, і навіть навпаки. Вона може поліпшити якість повітря в приміщенні і позитивно впливає на чутливі дихальні системи людей.

Важливим фактором є запах. Звичайні засоби найчастіше мають гострий хімічний запах, в той час як екологічні можуть містити різні природні компоненти, такі як ефірні масла, лимонний сік і відповідно мати приємний аромат.

У будь-якому випадку при виборі хімії завжди варто прочитати склад, навіть якщо на упаковці написано eco friendly, це не означає, що продукт не містить відбілювач або етиленгліколь, тільки наявність натуральних інгредієнтів робить продукт екологічним.

До речі, такі продукти не є дуже дорогим задоволенням, а професійні засоби продаються зазвичай в концентрованому вигляді, так що розбавивши їх водою відповідно до інструкції можна отримати вигідний засіб для прибирання, який не шкодить здоров’ю і екології!