Waste management. Повторне використання і переробка в комерційних будівлях
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Waste management. Повторне використання і переробка в комерційних будівлях

Головний слоган Waste management говорить “Скорочуй, повторно використовуй, переробляй”. Саме поняття з’явилося в 1970 році разом з розумінням важливості охорони навколишнього середовища. З тих пір пройшло п’ятдесят років а слоган послужив ключем до розуміння життєвого циклу будь-якого предмета, обладнання, об’єкта нерухомості через скорочення негативного впливу на нашу планету.

Waste management. Повторне використання і переробка в комерційних будівлях

Кожна компанія використовує стратегію сталого розвитку, прагне в першу чергу скоротити кількість відходів, а також мінімізувати використання інших ресурсів для виробництва товарів та послуг. Якщо відходи все ж залишаються то краще всього їх використовувати повторно, а якщо це неможливо то тоді необхідно переробити весь накопичується сміття.

Кожен об’єкт нерухомості унікальний, і єдиного рішення з управління відходами для всіх існувати не може. Для того, щоб виробити стратегію управління відходами, необхідно пройти наступні стадії:

  • В першу чергу зрозуміти всі типи сміття, виробленого будівлею.
  • Далі варто розглянути можливі шляхи оптимізації ресурсів. Наприклад перехід на використання професійних миючих засобів, що знижує кількість пластикової тари в рази, до того ж такі засоби більш економічні
  • На наступному етапі необхідно продумати можливість повторного використання продуктів, сировинних відходів, інструментів, обладнання. Наприклад біовідходи від виробництва можна використовувати для опалення, офісний папір можна використовувати з двох сторін.
  • Ну і на останньому етапі знайти оптимальну можливість переробки всього, що неможливо повторно використовувати.

Також варто продумати можливість відновлення застарілих активів. Наприклад реставрація меблів. Замість утилізації комп’ютерів, додати в уже існуючі потужності, пам’яті і т.д

Завдяки даній моделі кількість відходів можна звести практично до нуля. Крім мінімізації впливу на навколишнє середовище, waste management допомагає значно скоротити витрати і створити сучасне конкурентне підприємства і збільшити цінність об’єкта нерухомості.