Технологія проведення дезінсекції/дератизації приміщень
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Технологія проведення дезінсекції/дератизації приміщень

Гризуни та комахи є серйозною проблемою для багатьох підприємств і комерційних об’єктів нерухомості. Особливістю шкідників є їх швидке розмноження і поширення по приміщеннях і сусідніх будівлях, що, в свою чергу, призводить до псування майна, сировини і появи небезпечних захворювань, які переносяться тваринами і комахами.

Технологія проведення дезінсекції/дератизації приміщень

Чи варто говорити, про те, що пускати ситуацію на самоплив не варто, і тим більше не варто намагатися винищити шкідників своїми силами. Всі роботи, пов’язані з отрутами і хімікатами, апріорі є небезпечними для здоров’я, а засоби локального типу не завжди справляються з поставленим завданням. У свою чергу професійний підхід дозволяє позбутися від проблеми швидко, безпечно і на довгий час.

Давайте детальніше розглянемо процес проведення дезінсекції / дератизації:

  • На першому етапі професійна компанія проводить аудит для оцінки ситуації. В процесі огляду об’єкта експерти збирають інформацію про види шкідників, кількість гнізд і місця їх дислокації, площу оброблюваних приміщень, режим роботи будівлі, наявність додаткових факторів, таких як комунікації будівлі, прилеглі території і т.д.
  • На підставі цих даних формується план робіт, включаючи вибір методу усунення гризунів і комах, засоби, які використовуються, необхідну кількість співробітників для обробки, вартість.
  • Далі приміщення необхідно звільнити від зайвих речей, узгодити час обробки і провести інструктаж для персоналу, про дотримання правил безпеки після дезінсекції / дератизації
  • Найчастіше обробка проводиться двічі, і важливо, щоб компанія підрядник давала гарантію на свою роботу, це дає впевненість, що шкідники НЕ нагрянуть знову через місяць.
  • Прибирання приміщень після знищення шкідників також повинно проходити за певними стандартами, щоб не залишити отруйних речовин на поверхнях і в повітрі.

Технологія проведення дезінсекції/дератизації приміщень

Дезінсекція / дератизація, проведена за всіма нормами і правилами, позбавляє від комах і гризунів мінімум на півроку. Однак назавжди позбутися від шкідників найчастіше просто неможливо, особливо це стосується виробничих підприємств, супермаркетів, закладів громадського харчування. В даному випадку необхідно проводити регулярні профілактичні обробки, тримати руку на пульсі і не забувати про професійні клінінгові послуги. Адже при якісному і своєчасному обслуговуванні ситуацій з шкідниками не виникає.

У своїй роботі компанія SHEN використовує передові технології, багаторічний досвід і інноваційне обладнання. Завдяки такому підходу ми справляємося з найважчими ситуаціями безпечно і ефективно. А турбота про здоров’я і навколишнього середовища робить наші послуги з дезінсекції та дератизації безпечними для всіх об’єктів і виробництв.