Технічне обслуговування систем кондиціонування і вентиляції
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Технічне обслуговування систем кондиціонування і вентиляції

Погодьтеся, температурний режим, вологість і якість повітря є критично важливими показниками як для приміщень, де працюють або відпочивають люди, так і для виробничих об’єктів нерухомості. В Офісних комплексах і Торгових Центрах – ці змінні безпосередньо впливають на здоров’я, самопочуття, продуктивність і рівень комфорту співробітників і гостей. В цей же час на підприємствах системи вентиляції і кондиціонування впливають як на умови праці, так і на сам виробничий процес.

Технічне обслуговування систем кондиціонування і вентиляції

Своєчасне технічне обслуговування кліматичних систем, вентиляції, кондиціонування та холодильного обладнання створюють умови для безперебійної та продуктивної роботи, а також комфорту відвідувачів.

Особливості роботи з системами вентиляції і кондиціонування

При роботі з таким специфічним обладнанням необхідно враховувати наступні моменти

 • ТО проводиться за технічним регламентом виробника устаткування і відповідно до особливостей експлуатації системи. Як кожен об’єкт нерухомості має свої специфічні характеристики, так і кліматичні системи мають індивідуальні параметри, які необхідно враховувати при обслуговуванні.
 • Плановий сервіс проводиться не менше двох разів на рік для продовження терміну експлуатації і зниження ризиків поломок.
 • При зміні сезонів необхідно проводити регулювання температурного режиму та вологості.
 • Виїзд аварійної бригади здійснюється протягом 2-4 годин для якнайшвидшого відновлення повноцінної роботи об’єкта нерухомості

Що стосується зміни сезонів, то тут роботи можна поділити на 2 типи:

 • У першому випадку, кондиціонерне та вентиляційне обладнання консервується на холодний період і вимагає додаткового візуального та інструментального огляду перед подачею напруги і початком роботи.
 • У другому випадку, система працює цілий рік і перед літом вимагає заміни повітряних фільтрів і дезінфекції теплообмінних апаратів. Також варто провести профілактичне ТО внутрішніх блоків систем кондиціонування.

Компанія SHEN проводить комплексне обслуговування кліматичних систем, яке включає в себе:

 • загальний контроль обладнання і необхідне регулювання;
 • контроль стану повітряного фільтра, чистка та промивка;
 • контроль з’єднання фреонового контуру на витік холодоагенту, при необхідності дозаправка тестування роботи системи в цілому;
 • усунення дрібних несправностей, які не потребують розбирання обладнання;
 • контроль роботи електродвигунів вентиляторів, відсутність биття, заїдання, підвищення шуму контроль стану силових і керуючих ланцюгів;
 • перевірка стану поверхні випарника, при необхідності чищення;
 • перевірка стану поверхні конденсатора;
 • контроль стану дренажної системи, при необхідності чищення;
 • контроль стану електродвигуна компресора під навантаженням (температурою, споживаний струм);
 • контроль роботи запобіжних пристроїв;
 • промивання очищення від пилу і пуху поверхні конденсатора;
 • консультації по правильній експлуатації системи кондиціонування

Наша команда

Компанія SHEN особливу увагу приділяє підбору, навчанню та адаптації персоналу. В нашій команді працюють тільки досвідчені і компетентні співробітники, різнопланові інженери і фахівці з технічної експлуатації.

Наші інженери-механіки, інженери-енергетики, інженери СВК, слюсарі КВП і А мають багаторічний досвід роботи на різних промислових підприємствах, на об’єктах торгово-розважальної сфери та інших великих комерційних об’єктах. Їх кваліфікація відповідає міжнародним стандартам і вимогам, а знання і практичні навички дозволяють обслуговувати обладнання та системи будь-якої складності.

Ми впроваджуємо перевірені практики і рішення, набираємо команду кращих фахівців і пропонуємо тільки першокласний сервіс, щоб ви могли сфокусуватися на найголовнішому.

Оптимізація витрат і енерговитрат, мінімізація виникнення поломок і позаштатних ситуацій більше не є складним і дорогим процесом. З командою фасіліті-фахівців SHEN ваш об’єкт завжди буде в справному стані, а атмосфера безпеки і комфорту подарує вашим співробітникам і гостям насолоду від перебування всередині приміщення.

Також в зв’язку з розширенням клієнтської бази запрошуємо до співпраці технічних фахівців. Ми пропонуємо цікаві проекти і кращі умови для професійної діяльності. Давайте разом розвивати сферу фасіліті менеджменту в Україні!