ТОП 10 порад для вибору фасіліті компанії
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

ТОП 10 порад для вибору фасіліті компанії

На сьогоднішній день в Україні є кілька великих національних і міжнародних фасіліті менеджмент компаній, що надають повний спектр послуг з управління об’єктом нерухомості, а також безліч дрібних операторів, що працюють з однією або декількома окремими фасіліті послугами. Як правильно оцінити майбутнього партнера ми розповімо в цій статті.

ТОП 10 порад для вибору фасіліті компанії

Перше, що необхідно зробити вирішивши віддати питання пов’язані з експлуатацією об’єкта нерухомості професійній компанії – це якомога чіткіше сформулювати технічне завдання, включаючи загальну інформацію про будівлю, необхідний перелік послуг, вимоги до якості і термінів виконання. На підставі цієї інформації відсіяти невідповідні компанії набагато простіше.

ТОП 10 порад для вибору фасіліті компанії

При зборі загальної інформації про фасіліті компанії варто звернути увагу на наступні моменти: скільки років компанія на ринку, кількість клієнтів, територіальне покриття, наявність всіх необхідних ліцензій на необхідні види робіт. Важливим моментом також є досвід роботи майбутнього партнера в сфері Вашої діяльності.

Важливим елементом успішної експлуатації об’єкта нерухомості є алгоритм управління. На прикладі компанії SHEN цей цикл складається з:

  • Розробка технології управління експлуатацією (контракти, стандарти, критерії KPI, інструкції, процеси)
  • Управління та контроль (система Prengi FM, робота з персоналом, формування матеріальної бази, логістика, управління утилізацією)
  • Виконання робіт (надання послуг, забезпечення спецодягом, технікою, обладнанням, інвентарем)
  • Звіт і аналіз ефективності (надання звітів, довідок)
  • Впровадження інноваційних технологій (щоквартальні пропозиції по впровадженню інновацій і поліпшення сервісу)

Технології вирішують все. Використання програмних і інноваційних продуктів значно оптимізують і полегшують співробітництво. Наприклад SHEN Facility в своїй роботі віддала перевагу спеціально розробленому під потреби компанії продукту Prengi. Завдяки цій платформі надання послуг стає прозорим, простим і зрозумілим, прискорюються бізнес процеси.

ТОП 10 порад для вибору фасіліті компанії

Найважливішою складовою роботи фасіліті компанії є якість виконання послуг. До початку співпраці визначити цей показник буває досить проблематично, проте наявність міжнародних сертифікатів управління якістю ISO, робота по стандартам безпеки HACCP говорить про певний рівень послуг. Відгуки та рекомендації також можуть сказати багато про майбутнього партнера

ТОП 10 порад для вибору фасіліті компанії

У сфері послуг головну роль грає персонал. Професійна компанія обов’язково приділяє багато уваги навчанню і адаптації персоналу. Регулярна оцінка, планові навчальні заходи, підвищення кваліфікації, і індивідуальна адаптація на місцях – невід’ємна частина роботи   Коли мова заходить про персонал, необхідно прояснити і юридичні аспекти пов’язані з офіційним оформленням співробітників. Правильним (законним) чином працевлаштований персонал підвищує ціну послуги, але при цьому ризики, пов’язані з наданням послуга бере на себе підрядник. Також – це гарантія збереження і цілісності матеріальних активів компанії.

Зовнішній вигляд персоналу. Фірмовий одяг, охайний зовнішній вигляд, дружелюбність піднімає імідж і статус компанії в очах клієнтів, покупців, партнерів і гостей, тому не можна недооцінювати цей фактор при виборі підрядної організації.

Від використовуваних хімічних засобів, витратних матеріалів, обладнання та техніки залежить не тільки цілісність, зовнішній вигляд і якість, але і продуктивність і здоров’я персоналу і гостей будинку. Найдешевші матеріали та інструменти не завжди виходять найдешевшими за результатами виконаних робіт

Активне членство в галузевих асоціаціях, участь фасіліті компанії у виставках, заходах спрямованих на розвиток ринку говорять про те, що компанія дорожить своєю репутацією і піклується про якість і своєчасність надання послуг

Кращі компанії на ринку зацікавлені в розвитку компанії клієнта, тому на регулярній основі в процесі співпраці пропонують рішення щодо поліпшення бізнес процесів, сервісу, технології, оптимізації.

У висновку відзначимо, що як лідер ринку компанія SHEN виступає за прозорість ринку і продуктивні відносини з клієнтами. Створення чесного, конкурентного і зрозумілого ринку буде тільки сприяти розвитку фасіліті галузі в Україні.