Прибирання ТРЦ і Бізнес-центрів після будівельних робіт
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Прибирання ТРЦ і Бізнес-центрів після будівельних робіт

Будівництво та ремонт – процес складний, особливо якщо він стосується великих об’єктів, таких як ТРЦ і БЦ. Зазвичай після проведення подібних робіт залишаються гори сміття, будівельного пилу, плями, що складно виводяться,  та  залишки будівельних матеріалів. Прибирання власними силами, на перший погляд, здається більш дешевшим рішенням, проте без професійної хімії та обладнання можна пошкодити покриття і при цьому не домогтися необхідної чистоти. 

 

Прибирання ТРЦ і Бізнес-центрів після будівельних робіт

Комплексне обслуговування краще всього довірити професіональній фасіліті компанії і зосередитися на більш важливих стратегічних і тактичних завданнях для бізнесу.

Залежно від обсягу і типу робіт, що проводяться в торгових і офісних об’єктах, прибирання після ремонту може включати в себе наступні сервіси:

  • Вивіз будівельного сміття і залишків матеріалів
  • Видалення будівельного пилу з усіх поверхонь
  • Детальний клининг підлоги та полірування
  • Миття вікон і вітрин
  • Промисловий альпінізм
  • Видалення різних видів плям, залишків монтажної піни, цементу, клею та інших будівельних матеріалів
  • Дезінфекція санвузлів

Будівельний пил має особливість забиватися в усі щілини і виступи, тому підготувати великий об’єкт комерційної нерухомості до відкриття після будівельних робіт зможе тільки професійна фасіліті компанія. Адже крім детального клінінгу, необхідно перевірити і грамотно запустити всі інженерні системи будівлі.

Компанія SHEN, як лідер фасіліті галузі в Україні, має величезний досвід надання послуг комплексного обслуговування ТРЦ і Бізнес-Центрів.

Наша професійна команда, яка розробляє унікальні технологічні рішення з використанням передових методик, швидко і ефективно впорається з усіма видами забруднень, проведе технічний аудит і підготує ваш об’єкт до відкриття.

Ідеально чиста і безпечна будівля – це завжди великий плюс для орендарів і відвідувачів. Довіривши обслуговування професіоналам, клієнт може не тільки оптимізувати ресурси, але і звільнити час для вирішення стратегічних завдань