Прибирання після новорічних свят. Готуємося заздалегідь
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Прибирання після новорічних свят. Готуємося заздалегідь

Для будь-якого бізнесу Новий Рік – особливе свято, а останні пару тижнів перед цією подією схожі на марафон: потрібно стільки всього встигнути, купити, організувати, поставити і нарядити ялинки в офісах, торгових залах, розвісити і розставити новорічний декор, прикраси всередині і зовні, закупити все необхідне для корпоративу, продумати розважальну програму. У цій метушні дуже важливо не забути, що після свят потрібно все прибрати, тому що немає нічого гіршого для екстер’єру та інтер’єру компанії, ніж пошарпаний новорічний декор в лютому.

Прибирання після новорічних свят. Готуємося заздалегідь

Отже, як же організувати прибирання? Найкраще звичайно, звернутися в професійну компанію яка надає такі послуги. Це допоможе заощадити робочий час і не зашкодить комфорту, так як персонал, чиїм профілем не є прибирання, буде займатися своїми прямими обов’язками і не виконувати еквілібристичні номера під стелею, в спробах зняти гірлянди.

Найбільш ефективних варіантів післясвяткового прибирання є кілька:

  1. Якщо у вас вже є клінінгова компанія, яка займається підтриманням чистоти на об’єктах, то за додаткову плату, ваше приміщення буде виглядати як до Новорічних свят.
  2. Можна найняти професійну компанію на одноразовій основі. Дуже важливо заздалегідь домовитися про весь перелік робіт необхідних для об’єкта нерухомості і їх вартість
  3. Якщо вам не потрібне генеральне прибирання і ваш офіс або інше комерційне приміщення не вимагає великого обсягу робіт, то варто розглянути варіант залучення фахівців на окремі види робіт, наприклад для зняття прикрас з фасаду будівлі

Ще одним важливим моментом, про який часто забувають є зберігання та утилізація новорічних декорацій. Купуючи ялинку, арки, великі прикраси, потрібно точно розуміти де їх потім зберігати, або як можна продати, або куди утилізувати. У більшості випадків, аутсорсингові компанії також надають послуги вивезення габаритного сміття, таким чином немає необхідності звертатися до різних підрядникам.

Новорічні свята найочікуваніший час для більшості людей, і не варто затьмарювати вихід на роботу необхідністю термінового пошуку рішень з прибирання приміщень, і зустріти новий рік підготовленими.