Повітряні завіси, як ефективний засіб захисту від коронавірусу
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Повітряні завіси, як ефективний засіб захисту від коронавірусу

З початку 2020 року чисельна кількість виробників обладнання для будівель пропонують різні рішення, що допомагають в боротьбі з пандемією в замкнутих просторах. Сьогодні ми поговоримо ще про одну таку можливість, що працює ще при вході на об’єкт нерухомості.

Повітряні завіси, як ефективний засіб захисту від коронавірусу

Повітряна завіса, також відома як повітряна заслінка, фіранка, являє собою машину, яка видуває контрольований потік повітря через вхідну групу створюючи повітряну перегородку. Ця перегородка розділяє різні середовища, забезпечуючи плавний, безперервний потік руху і не створює жодних перешкод на вході. Оскільки така технологія допомагає утримувати нагріте чи кондиційоване повітря всередині, повітряні завіси забезпечують значну економію енергії і підвищують особистий комфорт при використанні в промислових або комерційних умовах. Вони також допомагають зупинити проникнення забруднень і літаючих комах.

Повітряні завіси можуть використовуватися в різних типах будинків для поліпшення холів або замість вестибюлів для підтримки стабільної температури, економії енергії, зниження витрат, захисту від комах і забруднюючих речовин, зменшення кількості точок дотику і захисту людей, особливо це актуально для вхідних груп, які впускають і випускають велику кількість людей.

Логічно, що такі заслінки можуть стати першим рівнем захисту від різного роду інфекцій. Тому на сьогоднішній день вже кілька компаній пропонують технологічні рішення, засновані на іонізації і вдосконаленій фільтрації повітря.

Завдяки даним технологіям можна домогтися гарної дезінфекції на вході і знизити рівень потрапляння хвороботворних мікробів в будівлю. При цьому варто враховувати, що фільтри і самі повітряні фіранки потребують періодичного технічного обслуговування досвідченим персоналом.

Найбільш вигідним рішенням в даному випадку є звернення в професійну фасіліті компанію. Довіривши турботу про системи будівлі фахівцям, клієнт вивільняє і час і ресурси для вирішення стратегічних завдань.