Поради від експерта з підготовки об'єкта нерухомості до зими
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Поради від експерта з підготовки об’єкта нерухомості до зими

Зима – найскладніший і досить непередбачуваний сезон, тому підготовка об’єкта нерухомості до цього сезону є вкрай важливим етапом управління експлуатацією будівлі. Експерти компанії SHEN підготували для вас перелік основних моментів, яким варто приділити особливу увагу.

Поради від експерта з підготовки об'єкта нерухомості до зими

Перш за все необхідно скласти план графік проведення робіт. Зазвичай створюється він на основі результатів проведення весняного огляду і обслуговування об’єкта. В даному документі необхідно максимально чітко вказати весь необхідний перелік робіт, щоб очікування клієнта були узгоджені з можливостями підрядника.

Сезонні роботи по підготовці до зими повинні включати в себе наступні роботи:

Підготовка фасадів будівлі. Для збереження мікроклімату всередині будівлі, а також для запобігання руйнування стін і дахів, перед настанням холодів необхідно провести інспекцію фасадів, даху, вхідних груп. Усунути можливі тріщини, перевірити міцність і цілісність даху, забезпечити ізольованість вхідних груп і вікон від задування і підтікань.

Підготовка прилеглої території. У наших широтах нерідкі відлиги і рясні опади, тому вкрай важливо забезпечити організацію стоків і їх очищення для безперешкодного відведення води від об’єкта нерухомості. Крім того, заздалегідь слід продумати куди вивозити сніг з парковок, під’їзних доріг і т.д.

Підготовка інженерних систем. Технічне обслуговування систем опалення та водопостачання перед зимовим періодом це найголовніший етап підготовки, який убезпечить будівлю від можливих проривів труб або поломки обладнання.

Підготовка до зимового обслуговування. Зима завжди приходить несподівано, тому важливо, щоб персонал був підготовлений і навчений особливостям обслуговування будівлі в цей сезон, техніка, обладнання, інвентар та інструменти закуплені, відремонтовані і підготовлені для роботи на об’єкті.

 

Компанія SHEN, маючи багаторічний досвід роботи на українському ринку,  рекомендує відноситься до підготовки об’єкта нерухомості до зими дуже уважно, і вибирати тільки надійних підрядників, які беруть на себе відповідальність за виконану роботу.