Підготовка об'єкту до сонячної весни. Клінінг фасадів та вікон
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Підготовка об’єкту до сонячної весни. Клінінг фасадів та вікон

Зима нарешті відступає, сонце все частіше радує нас своїми променями і яскравим світлом, тому саме час подумати про зовнішню чистоту вашого об’єкта.

У сонячні дні брудні вікна і вітрини виглядають особливо відразливими, а це напряму веде до зменшення потоку відвідувачів. Для співробітників це обернеться зниженням продуктивності. Щоб мінімізувати такі ризики і втрату репутації, ми пропонуємо професійно підготувати ваш об’єкт до сонячної весни. Адже погодьтеся, будівля, що виблискує = прекрасний настрій у клієнтів і співробітників.

Підготовка об'єкту до сонячної весни. Клінінг фасадів та вікон

Найчастіше в клінінг фасадів та вікон входить:

  • Миття скляних частин вхідних груп, вітрин, перегородок, вікон на цокольних і перших поверхах.
  • Миття вікон і фасадів промисловими альпіністами
  • Покриття скляних поверхонь захисними засобами

Однак висотні роботи мають підвищений ступінь ризику. Тому професіоналізм компанії, якість техніки і обладнання є критично важливим фактором надання послуг. Адже мова йде про здоров’я та життя як самих клінерів, так і рядових пішоходів і співробітників об’єкта.

Підготовка об'єкту до сонячної весни. Клінінг фасадів та вікон

Ось кілька вирішальних факторів при виборі компанії-підрядника:

  • Наявність сертифікованого персоналу з дозволом на проведення висотних робіт;
  • Дотримання компанією-підрядником усіх нормативів охорони праці;
  • Наявність якісної і професійної клінінгової техніки і обладнання для промислового альпінізму;
  • Використання професійних миючих засобів, які не залишають розводів і ефективно усувають бруд
  • Професійний інвентар, який ніколи не зашкодить і не подряпає скло, також не залишить патьоків;
  • Обслуговування за перевіреною технологією і міжнародними стандартами, що гарантує якість і своєчасність виконання робіт.

Договір про надання послуг можна заключити на проведення одноразових робіт або на довгострокове обслуговування. У другому випадку фасіліті компанія SHEN комплексно обслуговує будинок і територію об’єкта, контролює періодичність і необхідність проведення заходів з утримання вашого об’єкта в ідеальному стані.

Співпрацюючи з нами, ви зможете дійсно сфокусуватися на найголовніших завданнях вашого бізнесу. Вам не потрібно шукати десятки підрядників, контролювати їх роботу, графіки, стежити за якістю послуг і плутатися в іменах контактних осіб та менеджерів. Працюючи з професійною фасіліті компанією SHEN ви завжди зможете контролювати процес надання послуг за допомогою простого додатка, отримувати звіти, легко заповнювати чек-листи і працювати з персональним менеджером вашого об’єкта.

Обслуговування вашого об’єкта, будівель і прилеглої території за міжнародними стандартами, використання професійних засобів, техніки і інструментів, ефективні технології та інновації – це SHEN.