Переваги встановлення пересувних стін в офісах
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Переваги встановлення пересувних стін в офісах

У світі,  де всі процеси з кожним роком прискорюються, компаніям необхідно ставати максимально гнучкими, щоб зберегти і примножити клієнтів, а також надавати сервіс на високому рівні.

Переваги встановлення пересувних стін в офісах

Зручний офіс – це відображення сучасної компанії. Міжнародні експерти, проаналізувавши роботу в різних офісах, визначили, що комфортні умови здатні збільшити продуктивність на 30%, а це ж майже на третину.

Способів організувати простір для створення робочої атмосфери на сьогоднішній день безліч. Сьогодні ми поговоримо про системи пересувних стін.

Пересувні стіни – це легкі, мобільні конструкції, що кріпляться до підлоги або стелі роликовими підвісами. Вони можуть бути з різних матеріалів і різних розмірів, тому легко вбудовуються практично в будь-який інтер’єр.

Найчастіше такі конструкції використовують в офісах open space, щоб організувати особистий простір для співробітників або відокремити загальні приміщення, наприклад переговорні від робочої зони. Завдяки пересувним стін можна змінювати розміри переговорних в залежності від кількості осіб присутніх на зустрічі.

Також такі перегородки є хорошою звукоізоляцією. Тому якщо співробітнику необхідно зосередитися на виконанні складного завдання, можна швидко організувати кабінет для такої роботи.

При необхідності пересувні стіни можна скласти, щоб повернути приміщенню первісний вигляд. До речі, такі системи можна використовувати не тільки в офісах, але і в коворкінгах, ресторанах, навчальних і медичних закладах, і для багатьох інших комерційних приміщень.

При комплексному управлінні експлуатацією будівлі, установка і перестановка стін є завданням фасіліті менеджерів. Компанії немає необхідності думати над конструкцією і можливостями зонування простору, професіонали зроблять всю роботу і організують комфортне і продуктивне середовище.