Особливості технічного обслуговування будівлі перед настанням зимового сезону
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Особливості технічного обслуговування будівлі перед настанням зимового сезону

Якісне технічне обслуговування вкрай важливе для утримання будівлі, цілісності його комунікацій, комфорту і безпеки. Особливо, коли системи центрального опалення, водопроводу і каналізації відчувають підвищене навантаження, а самі будівлі інтенсивно охолоджуються внаслідок заморозків і вітрів. Тому, згідно зі статистикою, найбільша кількість аварійних ситуацій припадає саме на зимовий період і частково це пов’язано з непрофесійним і несвоєчасним обслуговуванням інфраструктури об’єкта.

Особливості технічного обслуговування будівлі перед настанням зимового сезону

Час для проведення відповідних заходів технічного обслуговування визначається індивідуально і залежить від декількох факторів:

  • Результати останнього огляду систем будівлі,
  • Проблеми, що виникли в аналогічний сезон минулого року,
  • Технічні характеристики мереж і обладнання,
  • Погодні умови та інші фактори.

При обслуговуванні будівель в зимовий період необхідно враховувати дві обов’язкові умови: забезпечити справну роботу всіх систем і оптимізувати ресурсоспоживання, при цьому зберігши комфортні умови в приміщенні.

Для дотримання першої умови, необхідно провести планове технічне обслуговування, замінити зношені деталі, провести діагностику труб і стиків, поміняти фільтри та інші витратні матеріали. Крім систем будівлі потрібно також перевірити і сам об’єкт нерухомості. Провести діагностику перекриттів, даху, енергоаудит фасадів для виявлення тепловтрат і відповідно провести ремонтні роботи для досягнення більшої герметичності стін, даху, підвалів.

Для відповідності другій умові варто звернути увагу на оптимальне налаштування систем будівлі і позбутися “теплових подушок” в будівлях з високими стелями. Всі ми пам’ятаємо, що тепле повітря більш легке і піднімається вгору будівлі, в той час як холодне знаходиться на рівні людського зросту. Тому в холодну пору року через температурне розшарування утворюється ніби повітряний застій. Різниця в температурі внизу біля підлоги і під стелею може досягати 10 градусів за Цельсієм. Тому використання сучасних підстельових дестратіфікаторів, які переміщують і перемішують повітря простими словами, дозволяє не тільки підвищити загальну температуру, але і скоротити тепловтрати на 20%.

Технічне обслуговування будинків найбільш вигідне в співпраці з професійною фасіліті компанією. Завдяки досвіду, знанням, системному підходу та висококваліфікованому персоналу можна значно поліпшити показники по об’єкту нерухомості та оптимізувати витрати, що в свою чергу, дає можливість направити вільні ресурси на вирішення стратегічних завдань.