Особливості прибирання промислової нерухомості
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Особливості прибирання промислової нерухомості

Прибирання виробничих підприємств, заводів, фабрик та іншої промислової нерухомості – це специфічний вид діяльності, який вимагає навичок виведення складних видів забруднень, досвіду роботи за міжнародними стандартами безпеки і вміння обслуговувати великі площі без перерви у виробництві.

Особливості прибирання промислової нерухомості

Що включає в себе

У клінінгу промислових підприємств вкрай важливий індивідуальний підхід. Залежно від типу виробництва і наявних забруднень необхідно підібрати відповідний інструментарій і професійні хімічні засоби, узгодити час проведення прибиральних заходів і алгоритм підтримуючого прибирання.

Клінінг проводиться як в приміщеннях, де виробляється продукція, так і в підсобних кімнатах, офісах, складах, а також на сходах, в холах, роздягальнях, лабораторіях, їдальнях та інших квадратних метрах що відносяться до комплексу.

Види прибирань

Залежно від потреб, прибирання заводів і фабрик може бути наступним:

  • Одноразове. Як видно з назви – це одноразові заходи спрямовані на очищення певних поверхонь і приміщень від бруду і плям
  • Післябудівельне. Для збереження конкурентних переваг, виробництва часто розширюються добудовуючи будівлі під свої потреби. Після завершення будівельних робіт необхідно підготувати об’єкт до роботи і прибрати весь будівельний пил, вивезти сміття, вимити вікна і двері.
  • Щоденне. Сюди входять регулярні заходи з прибирання приміщень і підтримання чистоти, включаючи миття підлоги, прибирання пилу і санітарну обробку туалетів.
  • Генеральне. Ретельне прибирання виробничого устаткування, труднодоступних поверхонь (стельових балок, світильників, орг.техніки, ит.д) миття вікон із застосуванням промислового альпінізму, а також інші роботи, які можуть знадобиться для підтримки чистоти і порядку

Відмінні риси клінінгу виробництва

Важливою особливістю прибирання заводів є як правило цілодобовий режим роботи. Тому провести клінінгові заходи необхідно під час мінімального навантаження, між змінами або в нічний час, якщо виробництво не є безперервним.

Також в залежності від типу продукції, що випускається і обладнання слід підібрати спеціалізовані професійні миючі засоби і техніку, яка зможе вивести забруднення, плями і при цьому не пошкодити дорогі виробничі компоненти.

Якість кінцевого продукту залежить в тому числі від стерильності приміщень, тому робота за міжнародними стандартами управління якістю тут – must have.

Переваги професійного прибирання

Прибирання виробничих приміщень від клінінгової компанії SHEN – це в першу чергу системний підхід і відпрацьована технологія, на основі міжнародних стандартів, кваліфіковані кадри і професійні інструменти і хімія, страхування відповідальності, автоматизація процесів. Весь цей комплекс працює як швейцарський годинник і надає не тільки високий рівень сервісу, але і покращує якість виробленої продукції.

Компанія SHEN як лідер ринку послуг з обслуговування об’єктів нерухомості гарантує взаємовигідні умови співпраці, індивідуальний підхід, виведення забруднень будь-якої складності і висококваліфікований персонал. Зосередьтеся на головному! А всі завдання пов’язані з підтриманням чистоти, SHEN візьме на себе!