Особливості охорони заводів і промислових зон
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Особливості охорони заводів і промислових зон

Заводи і промислові зони досить складні об’єкти для організації безпеки. Велика територія, значний автопарк, різні типи будівель і приміщень, значний штат співробітників роблять виробничі підприємства уразливими з точки зору охорони і забезпечення порядку. Впоратися з таким завданням може тільки професійна команда.

Особливості охорони заводів і промислових зон

При організації охорони на заводах необхідно забезпечити:

  • Безпека по всьому периметру підприємства
  • Контроль входів і в’їздів на територію
  • Організація охорони товарів і сировини

Основним методом в даному випадку буде фізична охорона. Системний підхід і планування заходів, а також відпрацьована технологія охорони будуть головними помічниками в цьому процесі.

Захищений периметр заводу

Обслуговування заводів часто здійснюється фізичною охороною, яка проводить обхід території в певні проміжки часу. Також в уразливих місцях, тобто віддалених частинах, не освітлених ділянках має сенс встановлювати камери зовнішнього відеоспостереження. Нові технології також дозволяють здійснювати контроль території за допомогою дронів, сенсорів руху.

Контроль вхідних груп

Пропускна система – це кращий варіант контролю за доступом персоналу, партнерів, замовників, клієнтів і гостей на об’єкт. Установка турнікетів, шлагбаумів і виготовлення перепусток для співробітників і заводського автопарку допоможуть виключити проникнення сторонніх осіб. Але навіть у разі автоматизованої системи без фізичного охоронця на вході обійтися навряд чи можна.

Організація охорони товарів і сировини

Крім захисту від несанкціонованого доступу, охорони також вимагають сировина, товари, матеріали, що є власністю промислового об’єкта. На жаль власний персонал заводу також може бути причиною крадіжки майна. Відеоспостереження на складах і в виробничих цехах не тільки захистять товари, але допоможуть збільшити ефективність роботи персоналу. А фізична охорона на виходах забезпечить максимальний захист заводських матеріальних ресурсів.

В результаті організованих заходів, технологічного підходу, об’єднання фізичної охорони з сучасними технологіями завод і власність виробничого підприємства будуть знаходиться під надійним захистом. Безпека співробітників також зіграє свою роль у збільшенні їх продуктивності і комфорту на робочому місці.