Особливості обслуговування будівель в зимовий період
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Особливості обслуговування будівель в зимовий період

Сезонність має великий вплив на процес обслуговування комерційних і виробничих об’єктів. Перепади температури, підвищена вологість, поява опадів у вигляді дощу або снігу, а в наших широтах ще можемо виділити мінливість зимового сезону, впливають на розробку технологічних карт, технічного обслуговування і підбору ефективних методів клінінгу.

Особливості обслуговування будівель в зимовий період

Глобальне потепління і зміна клімату призвели до того, що останніми роками складно передбачити чи буде зима теплою, сніжною, морозної, туманною. Однак об’єкт нерухомості повинен бути готовий до будь-яких погодних умов і викликів – адже ми говоримо, перш за все, про безпеку об’єкта для його гостей та співробітників.

Перше, на що необхідно звернути увагу – це частота клінінгу. Підвищення вологості і опади тягнуть за собою бруд на вхідних групах, який згодом може поширюватися по всій будівлі, відповідно необхідно збільшити періодичність клінінгу приміщень загального користування.

З тієї ж причини на входах і виходах з будівлі необхідно розмістити вологопоглинаючі килимки. Це знизить кількість забруднень, що потрапляють всередину об’єкта нерухомості.

Випадання снігу і настання холодів також тягнуть за собою потребу в додатковому обслуговуванні прилеглої території. Розчищення під’їзних доріг і парковок, застосування антігололедних реагентів для створення безпечних умов переміщення гостей, очищення дахів від льоду і снігу є першочерговими пунктами в чек-листах якісного фасіліті в зимовий період.

Фасіліті менеджмент також стає головним бар’єром на шляху поширення вірусів та інфекцій, в тому числі коронавірусу. Зниження періодичності провітрювання приміщень, підвищена вологість і зниження температури створюють сприятливе середовище для поширення хвороботворних бактерій. Тому сучасні технології обслуговування будівель і якісна ефективна дезінфекція гарантують створення комфортних і безпечних умов функціонування об’єкта комерційної нерухомості незалежно від сезонності.

Не можна випускати з виду важливість комплексного технічного обслуговування будівель і їх підготовку до зимового періоду. Перепади температур протягом доби, скупчення льоду і снігу, більш інтенсивна експлуатація систем тягне раптові аварії, якщо все пустити на самоплив. Підготовка систем опалення, продування їх тиском для очищення і перевірки цілісності, підготовка систем вентиляції і заміна фільтрів гарантує безперебійну роботу і відсутність раптових патових ситуацій.

Фасіліті в зимовий період вимагає швидкого прийняття ефективних рішень в мінливу непрогнозовану погоду. Безпека гостей і співробітників, превентивні заходи, зниження рівня травматичності, підвищені вимоги до чистоти і до якості повітря – це головні виклики для фасіліті-компаній в осінньо-зимовий період.

Компанія SHEN, як лідер вітчизняного ринку фасіліті послуг, надає високоякісний сервіс з обслуговування комерційних і виробничих приміщень на території України. Ми впораємося із завданнями будь-якого рівня складності і подбаємо про безпеку і здоров’я гостей вашого об’єкта.