Обслуговування клінінговою компанією, як конкурентна перевага для торгових центрів
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Обслуговування клінінговою компанією, як конкурентна перевага для торгових центрів

Одне з недавніх Європейських досліджень показує, що 86% відвідувачів вважають чистоту найважливішим фактором для здійснення покупок і проведення дозвілля в Торговому Центрі. Це й не дивно, людям повинно бути комфортно, інакше вони постараються якомога швидше покинути будівлю і більше туди не приходити.

Обслуговування клінінговою компанією, як конкурентна перевага для торгових центрів

Самостійно підтримувати чистоту на такій кількості квадратних метрів вельми складно і витратно. Необхідно найняти досить клінінгового персоналу, взяти в лізинг або закупити техніку та обладнання, закупити форму для прибиральників, вибрати відповідні засоби для чищення, витратні матеріали та регулярно поповнювати їх запас, стежити за тим, щоб у вбиральнях не закінчувались серветки, мило, туалетний папір, скласти графік прибирань і міняти його в залежності від погоди за вікном, вибудувати систему контролю за якістю виконання робіт. Така кількість завдань займає багато часу, сил і матеріальних ресурсів.

У свою чергу переваги співпраці з клінінгової компанією стають очевидними. Звернувшись до професіоналів клієнт отримує:

  • Системний підхід і відпрацьовану технологію прибирання. Що дозволяє підтримувати чистоту на великих площах, на високому рівні
  • Клінінгова компанія має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання. Таким чином клієнту немає необхідності витрачатися на дорогу техніку
  • Чистячі засоби, витратні матеріали та інструменти закуповуються за оптовими цінами, у перевірених постачальників їх ефективність перевірена дослідним шляхом. Таким чином торговий центр може оптимізувати ресурси.
  • Компанія з прибирання комерційних приміщень займається навчанням персоналу, тому співробітники точно знають, як виконувати свої обов’язки, мають охайний зовнішній вигляд і привітні з відвідувачами
  • Використання еко засобів і професійна дезінфекція приміщень також покажуть відвідувачам турботу про їхнє здоров’я і безпеку.
  • Страхування ризиків. Важливий момент при укладанні контракту. Клінінгова компанія, що надає високий рівень сервісу найчастіше страхує свого клієнта, від можливих матеріальних втрат в ході клінінгових заходів.

В епоху коронавірусу чистота набуває величезного значення. Тому краще довірити прибирання професіоналам. Компанія SHEN на ринку більше 14 років, є лідером галузі і не перший рік займається обслуговуванням торгово-розважальних центрів. У пул клієнтів входять найбільші ТРЦ України. Зосередьтеся на головному, а чистоту нерухомості довірте професіоналам.