Навчання технічного персоналу в Академії Facility
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Навчання технічного персоналу в Академії Facility

Кваліфікація персоналу – вкрай важливий аспект роботи будь-якої компанії. А якщо мова йде про надання послуг і роботу з різним обладнанням, то професіоналізм і знання є головними помічниками.

Навчання технічного персоналу в Академії Facility

Усвідомлюючи відсутність сфери професійного навчання фасіліті персоналу і необхідність розвитку галузі в Україні з нуля, кілька років тому компанія SHEN створила власну Академію Facility. Наш навчальний центр створено з метою підготовки висококласних фахівців різних напрямків фасіліті менеджменту. Абсолютно всі співробітники, включаючи офісних працівників, проходять навчальні курси, тренінги, семінари на регулярній основі.

Сьогодні поговоримо про переваги Академії в підготовці технічного персоналу.

Перше, про що варто сказати, навчання технічного персоналу проходить відповідно до міжнародних стандартів і передових міжнародних практик. Компанія SHEN завжди тримає руку на пульсі світових тенденцій і професійних трендів в сфері фасіліті менеджменту.

Теоретичні знання співробітники отримують від досвідчених тренерів і фахівців галузі. У свою чергу, в отриманні практичних знань є два етапи:

  1. На першому етапі відпрацьовуються навички роботи з інструментарієм і обладнанням, необхідним для обслуговування об’єктів нерухомості. Заняття проходять під керівництвом практикуючих професіоналів галузі, а також представників компаній, що виробляють техніку, інструменти та хімічні засоби
  2. На другому етапі персонал проходить практику на реальних об’єктах, для того, щоб приступити до роботи зі знанням специфіки того чи іншого виду бізнесу.

Крім того, на регулярній основі співробітники компанії проходять курси підвищення кваліфікації. Ми впевнені, знання, накопичені в компанії нашими кращими професіоналами на всіх рівнях, повинні передаватися іншим фахівцям для підтримки і поліпшення рівня сервісу, розвитку компанії і ринку в цілому.

Таким чином ми створили систему постійного навчання та вдосконалення навичок наших співробітників. Ми першими впроваджуємо кращі професійні рішення, задаємо тренди розвитку в Україні та завжди відкриті до інновацій і зростання.

Компанія SHEN регулярно впроваджує нові методи і підходи в підготовці кадрів, а також оновлює технічну базу, що створює безмежні можливості для надання індивідуальних рішень і бездоганного сервісу для кожного клієнта.