Кілька важливих моментів при організації охорони ТРЦ
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Кілька важливих моментів при організації охорони ТРЦ

Зростаюча конкуренція в сфері рітейлу, пандемія коронавірусу і складна економічна ситуація сприяє перегляду моделі ведення бізнесу в торгових центрах. Професійна охорона, в свою чергу, стає важливим аспектом завдяки якому ТРЦ можуть поліпшити свої показники.

Кілька важливих моментів при організації охорони ТРЦ

Згідно з останніми міжнародними дослідженнями безпека займає 2 місце серед факторів, що впливають на повторне відвідування Торгово-розважальних центрів. До речі, перше місце як і раніше займає чистота. А це означає, що просто найняти охоронця вже не досить, важливо організувати комплексний сервіс, що забезпечує відвідувачам комфорт і спокій.

Охоронці часто виступають свого роду довідковим бюро, так як вони постійно знаходяться в торгових залах та їх легко ідентифікувати. Тому знання інфраструктури та розташування магазинів – це великий плюс для цієї категорії співробітників.

Сьогодні охоронна діяльність в ТРЦ – це не тільки організація фізичної безпеки для гостей і співробітників, це також контроль дотримання обмежувальних заходів і створення системи захисту від поширення вірусу. До таких завдань ми можемо віднести контроль маскового режиму і вимірювання температури відвідувачів, а також забезпечення дистанції в 1.5 метра і управління потоком покупців. Все це лягає на плечі служби безпеки. 

Тепер поговоримо про парковки. За нашими даними саме тут почастішали випадки несанкціонованого доступу в авто з метою пограбування. І, як правило, грабіжники обчислюють сліпі зони на парковках, де встановлені камери їх не фіксують. А в зв’язку з тим, що ходити в масці тепер звичне явище – ідентифікувати правопорушника вкрай складно. Єдиний вихід в даному випадку – це грамотна установка камер відеоспостереження і досвідчений кваліфікований персонал, який забезпечить контроль над поточною ситуацією.

Ми описали кілька важливих моментів, пов’язаних з безпекою в ТРЦ. Сьогодні служба безпеки трансформується в мультифункціональний сервіс, який не просто гарантує фізичну захищеність відвідувачів ТРЦ. Це симбіоз критично важливих фахівців, які здатні забезпечити комфортний відпочинок і роботу і організувати процес відвідування ТРЦ таким чином, щоб гості отримали максимальне задоволення максимально безпечно.

Концепція охоронної діяльності сьогодні змінюється, з грізних спостерігачів фахівці безпеки перетворюються в ключових співробітників, які забезпечують порядок, контролюють збереження матеріальних цінностей, допомагають відвідувачам і формують імідж ТРЦ.

SHEN завжди стежить за тенденціями і нововведеннями в сфері фасіліті менеджменту. Саме тому наші фахівці надають якісний і професійний сервіс, який гарантує комфорт вашим співробітникам і гостям.