Кілька рекомендацій щодо захисту будівлі від підтоплень
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Кілька рекомендацій щодо захисту будівлі від підтоплень

Затоплення одна з найчастіших причин пошкодження будівель комерційної нерухомості. І хоча загрози життю і здоров’ю людей такі події зазвичай не несуть, підтоплення можуть заподіяти значні витрати і псування майна.

Кілька рекомендацій щодо захисту будівлі від підтоплень

Трьома головними причинами таких інцидентів є людський фактор, несправність в системі водопостачання і погодні умови.

Для того, щоб нейтралізувати можливе халатне ставлення персоналу, варто регулярно проводити заняття з техніки безпеки. Крім того, такі прості кроки, як відсутність можливості заткнути слив в раковині значно знижують ризики затоплень.

З другою причиною, допоможе впоратися регулярне технічне обслуговування системи водопостачання та каналізації. Проведення сезонних робіт, регулярна заміна витратних матеріалів запобігає можливим проривам і затопленням.

Також варто подбати про те, щоб зливова каналізація залишалася чистою від сміття і листя.

Сам об’єкт нерухомості повинен проходити регулярний аудит на цілісність фасадів, підлог і стель, щоб знизити можливість попадання води всередину.

У разі якщо потоп все ж трапився наявність насосів допоможе швидко усунути наслідки затоплення в приміщеннях. Також варто скласти план дій на випадок такої ситуації, продумати шляхи евакуації людей, бути готовими швидко знеструмити будинок в разі потреби і т.д.

Неприємність потопу в будівлі може трапитися навіть якщо дотримуватися всіх запобіжних заходів, від цього ніхто не застрахований, однак наявність надійного підрядника, який обслуговує систему і має можливість швидко усунути причину аварії значно знижує розміри збитків нанесених водою.