Готуємо об'єкт нерухомості до новорічних свят. На що звернути увагу
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Готуємо об’єкт нерухомості до новорічних свят. На що звернути увагу

Новорічні свята важлива частина маркетингової стратегії будь-якого комерційного об’єкта нерухомості. Яскраві, казкові вітрини магазинів, розкішні холи бізнес центрів і офісних будівель, прикрашені фасади, гірлянди на прилеглій території, привабливі фотозоні створюють настрій чарівництва і свята. Проте всі роботи по прикрашанню будинку все ж краще довірити професіоналам, адже від цього залежить не тільки святковий настрій людей в будівлі, але і їх безпека.

Готуємо об'єкт нерухомості до новорічних свят. На що звернути увагу

Отже, на що ж крім реалізації дизайнерської задумки важливо звернути увагу при оздобленні до новорічних свят.

Перш за все, звичайно необхідно правильно розрахувати висоту ялинки і розміри прикрас, гірлянд, щоб все виглядало гармонійно. При цьому важливо розуміти можливості електромережі, кількість розеток і можливість заховати зайві дроти, щоб вони не псували зовнішній вигляд.

Дуже важливо подбати про безпеку. Перевірити справність всіх гірлянд і інших прикрас, що живляться від електрики. Коротке замикання в умовах замкнутого простору дуже небезпечне. Крім того, необхідно переконатися, що ніхто не травмується новорічною декорацією, іграшки з гострими кутами повинні знаходиться вище людського зросту, а ялинкові прикраси повинні бути надійно закріплені і по можливості виготовлені з небитких матеріалів. Використання професійних витратних матеріалів зводить до мінімуму можливість того, що декорації впадуть і травмують кого – небудь.

Живі ялинки в новорічному декорі зустрічаються все рідше, проте якщо ви вирішили наповнити приміщення запахом хвої від живих дерев, потрібно бути впевненими, що голки не обсипляться завчасно. Для цього найкраще придбати хвойне дерево в горщику. Якщо все ж в приміщенні встановлюється зрізане дерево, клінінговий персонал повинен регулярно прибирати голки.

І на останок,  варто заздалегідь подбати про прибирання після свят. Домовитися з клінінговою компанією або ж розробити графік прибирання своїми силами. Адже новорічні декорації в лютому виглядають вкрай не привабливо в будь-якій будівлі.