Головні помилки при дезінфекції комерційних приміщень
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Головні помилки при дезінфекції комерційних приміщень

Після карантину ТРЦ і бізнес центри, логістичні будівлі і склади, фітнес клуби, магазини та інші комерційні приміщення зіткнулися з необхідністю регулярної дезінфекції своїх приміщень.

Головні помилки при дезінфекції комерційних приміщень

Функціональні особливості, клієнтопотік і велика площа об’єктів накладає свою специфіку на процес дезінфекції, що, в свою чергу, безпосередньо впливає на ефективність проведених заходів. Давайте сьогодні поговоримо про основні і найпоширеніші помилки в процесі дезінфекції нестандартних комерційних об’єктів.

  1. Достатньо просто протерти часто використовувані поверхні спеціальним засобом. Це одна з головних помилок. Протерти підлогу, столи, стільці, сидіння, кнопки, поручні і ручки це гарний початок, проте віруси також можуть знаходиться на стінах, стелях, техніці і поверхнях без прямого контакту. Тому важливо також періодично розпилювати дезінфікуючі засоби, щоб повністю очистити приміщення.
  2. Використовувати можна будь- який дезінфектант. Зараз на ринку існує величезна кількість дезінфікуючих засобів, від агресивних хлорвмісних до еко-замінників. Однак самостійно розібратися в тому, що підходить конкретному будинку складно. У компанії SHEN ми використовуємо різні дезінфектори в залежності від типу приміщень, оброблюваних поверхонь, екологічних вимог клієнта, враховуємо площу будівель, для розпилення відповідних засобів, і не маємо справу з летючими речовинами, які можуть нашкодити здоров’ю людей.
  3. Досвід персоналу не має значення. Ще одна груба помилка. Просто нанести засіб на поверхню може кожен, але не кожен знає як правильно підготувати поверхню, на які моменти звернути увагу при дезінфекції, яку кількість хімії потрібно використовувати, щоб не нашкодити здоров’ю людей, меблів, підлоги, обладнання. Яким приміщенням які дезінфектори підходять найкраще. Тільки досвідчена команда професіоналів знає відповіді на ці питання і зможе захистити персонал і гостей будівлі від вірусів і інших хвороботворних бактерій.
  4. Однієї дезінфекції досить. Справа в тому, що кожен вид дезінфекторів має свій термін корисної дії. Визначити як часто потрібно проводити повторні заходи щодо дезінфекції можуть тільки професіонали, зважаючи на об’єм приміщень, кількість персоналу, потік відвідувачів, тип поверхонь.

Регулярна дезінфекція приміщень самостійно без урахування особливостей даного процесу, швидше за все, не матиме належного ефекту і не захистить людей в будівлі від загрози коронавірусу. У свою чергу, співпраця з компанією SHEN не тільки гарантує безпеку ваших гостей і співробітників, але і оптимізує ресурси і запропонує кращі рішення для конкретного об’єкта.