Фасіліті менеджмент в рамках проведення фестивалів
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Фасіліті менеджмент в рамках проведення фестивалів

Проведення фестивалів – досить специфічний і складний рід діяльності, який вимагає величезної кількості знань і умінь від організаторів. Будь який недолік, або річ не на своєму місці може зіпсувати свято.

Фасіліті менеджмент в рамках проведення фестивалів

Вибір теми і місця проведення фестивалю, підготовка учасників, запрошення артистів, креативність команди і попередня реклама заходу критично важливі для успіху, а ще організація логістики, оформлення, облаштування зон відпочинку, харчування … Але при великому скупченні людей на одній локації насамперед потрібно подбати про їх безпеку та створення комфортних умов перебування. І тут фасіліті менеджмент компанія може стати тією паличкою виручалочкою яка підтримає настрій свята.

Такі аутсорсингові компанії беруть на себе ті завдання, які займають багато часу і сил, і не є профільними для організаторів. Чим же так корисні професіонали фасіліті галузі:

  1. Клінінг. Професійні прибиральники потрібні на протязі всього циклу організації і проведення заходу. На підготовчому етапі – це прибирання після установки конструкцій та розміщення учасників. Під час проведення – це прибирання території від величезної кількості сміття, води, що розлилася, хот-догів, що впали і т.д. і звичайно після проведення фестивалю, необхідно привести локацію в той вид, в якому вона була.
  2. Охорона. Безпека понад усе. Професійні охоронці, ввічливі, навчені швидко реагувати і вирішувати конфліктні ситуації, найважливіший елемент будь-якого масового заходу. Адже будь-яка іскра негативу може привести до непередбачуваних і сумних наслідків.
  3. Технічна підтримка. Правильна організація роботи систем будівлі або установка освітлення, проведення електрики на вуличних локаціях допоможуть не тільки провести прекрасний фестиваль, а й оптимізують енерговитрати

Самостійно розрахувати кількість персоналу необхідного для фестивалю не просто. Визначити скільки потрібно хімічних засобів і яке обладнання, також завдання не з легких для непрофільних організацій. Як контролювати роботу прибиральників, охоронців, технічного персоналу, стежити за правильним розподілом ресурсів? Адже  все це зайві витрати часу, коштів, нервів.

Послуги фасіліті компаній звичайно коштують грошей, і іноді здається, що чималих. Однак, з огляду на все вищесказане, співпраця з досвідченими організаціями, такими як компанія SHEN, на рахунку якої не один успішно проведений захід приносять набагато більше вигоди для всіх зацікавлених сторін.