Автоматизація, як інструмент прийняття обґрунтованих рішень
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Автоматизація, як інструмент прийняття обґрунтованих рішень

Процеси автоматизації все глибше проникають в бізнес діяльність. Сучасні технології принесли в світ величезні масиви даних, які людський мозок вже не в силах своєчасно обробляти, і сфера фасіліті менеджменту не стала винятком.

Автоматизація, як інструмент прийняття обґрунтованих рішень

Насправді, завдяки новим програмним рішенням і технологіям перед facility management відкриваються широкі можливості, які змінюють всю модель надання послуг. Важливим фактором такої трансформації є швидкість і точність прийняття рішень для ефективного управління експлуатацією нерухомості. Яким чином на це впливають засоби автоматизації?

Розглянемо середньостатистичну мультифункціональну комерційну будівлю. Основними завданнями обслуговуючої компанії для такого об’єкта будуть:

  • Створення безпечного середовища для людей, систем, речей.
  • Забезпечення чистоти будівлі
  • Підтримка систем будівлі в робочому стані, а також забезпечення максимальної економії без шкоди для комфорту людей в будівлі
  • Підтримка комфортних кліматичних умов, включаючи температуру, вологість, якість повітря.

Зрозуміло, що для таких завдань необхідна злагоджена робота професійної команди, досвід управління проектами, розроблена модель бізнес процесів, контроль якості обслуговування. Однак, при наявності спеціалізованого програмного забезпечення, робота з управління експлуатацією може стати простіше, прозоріше і ефективніше.

Всі дані, що стосуються прибирання, охорони, технічного обслуговування, роботи систем включаючи швидкість прибирання, появу нових забруднень, наявність і кількість засобів для чищення та інструментів, звіти по проведеним охоронним заходам, інцидентам, показникам роботи протипожежних систем, вентиляції, опалення, кондиціонування і т. д потрапляють в єдину систему в режимі реального часу. ПО обробляє інформацію надаючи її користувачеві в зручній формі звітів, графіків і діаграм. Таким чином вся інформація по об’єкту надається на екрані в будь-якій точці світу в будь-який час і прийняти рішення можна віддалено виходячи з об’єктивних даних, а не суб’єктивної оцінки персоналу.

У своїй роботі SHEN використовує програмний продукт Prengi, індивідуально розроблений для задач компанії європейським розробником V&A Solutions. Завдяки цій платформі всілякі завдання і процеси пов’язані з обслуговуванням об’єкта нерухомості відбуваються в єдиній системі, так що замовник може в будь-який момент часу отримати всю необхідну інформацію по своєму будинку, а компанія SHEN виконує свою роботу в найбільш ефективний спосіб, оптимізуючи ресурси клієнта.