Автоматизація робочих процесів на прикладі компанії SHEN
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Автоматизація робочих процесів на прикладі компанії SHEN

Автоматизація процесів є безперечним трендом останніх років в більшості галузей економіки. Епідемія коронавірусу і пов’язані з цим карантинні обмеження тільки посилили потребу в використанні спеціалізованих digital-продуктів для організації роботи.

Автоматизація робочих процесів на прикладі компанії SHEN

Компанія SHEN ще кілька років тому усвідомила потребу в організації робочих процесів за допомогою спеціалізованих комп’ютерних систем. Швидке зростання компанії, збільшення кількості співробітників і клієнтів стали важливим фактором для впровадження автоматизації процесів. Вибір був зроблений на користь програмного продукту Prengi від європейської компанії V.A.Solution.

Дане ПО має ряд незаперечних переваг для компанії:

  • Швидкість виконання завдань виросла більш ніж на 40%
  • Рівень ефективності співробітників виріс на 25%, а вплив людського фактора зменшився на 60%
  • Значно прискорилася швидкість прийняття рішень завдяки доступності всієї інформації
  • Управління ресурсами стало чітким, прозорим процесом.

Крім того, встановлення та налаштування всього ПО зайняла зовсім небагато часу і не вплинула на режим роботи персоналу.

Карантин і робота у віддаленому режимі не стали викликами для SHEN, так як ми і до цього чітко автоматизували і налагодили наші процеси. Тому така ситуація ще раз підтвердила правильність нашого рішення. Компанія без проблем змогла утримати ефективність персоналу і швидкість виконання завдань, завдяки організації робочих процесів через Prengi.

Наші клієнти також, незважаючи на віддалений режим роботи, могли контролювати всі роботи, залишати заявки, стежити за якістю сервісу і роботою персоналу.

Після весняного карантину, необхідність роботи з системами автоматизації стала очевидною. Ризики повторних локдаунов і непередбачених подій говорять про те, що використання програмних продуктів, таких як Prengi будуть значною конкурентною перевагою на ринку.