Аудит безпеки об'єкта
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Аудит безпеки об’єкта

Створення безпечних умов – одна з найважливіших задач менеджменту будь-якого підприємства і організації. Від професійного підходу залежить не тільки збереження матеріальних цінностей і майна, а й життя, і здоров’я персоналу і відвідувачів.

Аудит безпеки об'єкта

Сьогодні комплекс охоронних послуг не обмежується тільки фізичною охороною і установкою систем контролю і доступу. Охоронна галузь розвивається блискавичними темпами, на які впливають удосконалення технологій роботизації і впровадження систем штучного інтелекту. Пандемія та карантинні обмеження також внесли свою лепту – комплекс охоронних послуг поповнився діяльністю, пов’язаною зі зменшенням ризиків зараження коронавірусом.

Для того, щоб забезпечити максимальний рівень безпеки об’єкта, необхідно розуміти бекграунд, вразливі і слабкі місця, позначити бажаний результат і підібрати індивідуальний ефективний комплекс охоронних заходів. Стартом такого процесу є аудит безпеки – саме від професіоналізму його виконавців залежить результативність всього комплексу послуг.

Складається аудит безпеки з наступних етапів:

  • Вивчення об’єкта нерухомості. Сюди входить огляд будівлі, плану поверхів і евакуації, визначення типів приміщень, виявлення вразливих місць, а також отримання додаткової інформації про кількість співробітників, відвідувачів, існуючу систему організації безпеки, наявне обладнання тощо
  • Вивчення навколишньої інфраструктури. Аналіз під’їзних шляхів, близькість трас, житлових кварталів, лісосмуг дозволить оцінити ризики несанкціонованого доступу і псування майна, а також визначити шляхи евакуації і найкоротший доступ спецтехніки на об’єкт.

На основі отриманих даних формується план організації безпеки об’єкта, з детальним описом наявних ризиків і методами їх зниження. У документі також вказуються місця установки камер відеоспостереження, розміщення контрольно пропускних пунктів, біометричних систем доступу і контролю, маршрут обходу фізичної охорони, системи управління потоками людей для зниження ризиків зараження COVID – 19 та інші заходи.

Довірте безпеку вашого об’єкта справжнім професіоналам – SHEN працює з великими виробничими підприємствами, відомими ТРЦ і бізнес-центрами, логістичними комплексами різного розміру. Для кожного клієнта ми пропонуємо індивідуальне рішення на основі аудиту, колосального досвіду і кращих міжнародних практик.

Зосередьтеся на завданнях свого бізнесу, про решту подбає команда SHEN.