Професійне обслуговування дизельних генераторів
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Професійне обслуговування дизельних генераторів

У сучасному світі, бізнес не може існувати без надійного джерела електроенергії. З розвитком технологій та збільшенням кількості електроприладів, які використовуються в бізнесі, зростає і потреба у більш стабільному та постійному живленні.

Професійне обслуговування дизельних генераторів

Генератори забезпечують таке живлення та допомагають уникнути перебоїв в роботі обладнання, що прямо впливає на якість продукту або послуги. У цій статті ми розглянемо причини зростання попиту на генератори, різницю між бюджетними та більш потужними дизельними генераторами, а також торкнемось питання необхідності їх технічного обслуговування.Зростання попиту на генератори в Україні пов’язано з декількома факторами.

По-перше, в Україні нерідко відбуваються ворожі обстріли електростанцій, що призводить до нестабільності чи відключення електропостачання на деякий час. У таких ситуаціях генератори є важливим рішенням, оскільки вони забезпечують електроенергію, необхідну для безперебійного функціонування обладнання та систем бізнесу.

По-друге, в Україні існує велика кількість підприємств, що не мають стійкого доступу до електромережі, особливо у віддалених районах. Генератори є ідеальним рішенням для таких підприємств, оскільки вони можуть забезпечити постійне автономне живлення бізнесу. Тож, в чому полягає різниця між потужними дизельними генераторами та більш бюджетними моделями китайського виробництва?

Чи є сенс переплачувати?

Китайські бюджетні генератори зазвичай виготовляються з менш якісних матеріалів та компонентів, що призводить до швидкого зносу та неочікуваних збоїв. Також вони менш ефективні в споживанні палива та гучніші. Зазвичай вони призначені для домашнього використання або для невеликих підприємств, де не потрібна велика потужність.

Дизельні генератори з більшою потужністю та вищою ціновою категорією мають підвищену надійність, значно більшу потужність та можуть працювати безперервно на протязі тривалого періоду часу. Такі моделі мають більш ефективний двигун та використовують менше палива. Вони також мають більшу міцність та довговічність, що дозволяє їм працювати протягом довшого часу та забезпечувати надійну роботу в умовах високого навантаження.

Для задоволення потреб великих промислових підприємств, що вимагають значної потужності, рекомендовано використовувати саме такі моделі генераторів.Регулярне технічне обслуговування дизельних генераторів – необхідність чи примха?Регулярне технічне обслуговування дизельних генераторів є ключовим фактором для забезпечення надійної та ефективної роботи генератора.

В процесі роботи генератори піддаються значному зносу, що призводить до несправностей та незапланованого відключення. Вчасне обслуговування генератора допомагає ефективніше використовувати паливо, а це в свою чергу знижує витрати на експлуатацію генератора та зменшує негативний вплив на довкілля. Регулярне обслуговування може запобігти більшості проблем, зберегти вам час та гроші на ремонті та продовжити термін служби пристрою.

Технічне обслуговування генераторів як і ТО автомобіля мають однакову важливість, оскільки це має значний вплив на їх надійність та продуктивність. Частіше проведення ТО є дуже важливим, оскільки це впливає на кількість мотогодин генераторів (у випадку автомобіля – на пробіг), і, отже, на їх тривалість роботи та функціонування.

Основні етапи технічного обслуговування дизельних генераторів включають:

  • Перевірка та очищення системи охолодження
  • Перевірка та заміна масла.
  • Перевірка та очищення системи палива.
  • Перевірка стану батареї.
  • Перевірка стану генератора.
  • Перевірка системи запуску.
  • Перевірка системи вихлопу.
  • Перевірка електричної системи.
  • Перевірка керування та автоматики.

Кожний з етапів має свій внутрішній чек-лист, стандарти та відповідне технічне забезпечення задля отримання надійного результату.SHEN є компанією, яка надає послуги з професійного обслуговування дизельних генераторів на території центральної та західної України.

 

Ми надаємо послуги для бізнесу (B2B), які включають професійне обслуговування генераторів потужністю до 1 мегавата для великих виробництв, а також для магазинів та офісних центрів, які мають середню потужність від 50 до 200 квт.Наші клієнти мають можливість замовляти деталі і всю лінійку супутніх товарів та послуг за нижчою ціною, ніж ринкова, спеціалісти ШЕН регулярно проходити кваліфікаційні тренінги з обслуговування дизельних генераторів та мають доступ до спеціальних логістичних маршрутів. Крім того, ми забезпечуємо нашим клієнтам доступ до офіційного сервісного центру та гарантуємо якість наших послуг.

Наші інженери спеціалізуються на обслуговуванні різних моделей дизельних генераторів, зокрема Diesel Generator DE-275RS-Zn потужністю 200 КВт, Teksan TJ350PE потужністю 300kVA, Fuel Optimised Models 1106A-70TAG та Caterpillar DE400T0 потужністю 400KVA.Вартість обслуговування може різнитися в залежності від моделі та виду послуг.

 

Ми завжди пропонуємо прозорі та конкурентні ціни для наших клієнтів, забезпечуючи високу якість та надійність наших послуг.

 

Отже, SHEN спеціалізується на управлінні експлуатацією комерційної нерухомості, зокрема і на технічному обслуговуванні дизельних генераторів для B2B сектору, таких як: заводи, виробництва, мережі супермаркетів та ТРЦ, логістичні центри, офіси та БЦ, медичні заклади, навчальні заклади, спорт комплекси та інше. Ми рекомендуємо звертатися за ТО до досвідчених фахівців, оскільки існує безліч нюансів, таких як особливості та законодавчі стандарти обслуговування індустрії, правильне підключення та коректна експлуатація, наявність актуальних ліцензій на обслуговування, присутність спеціального обладнання для ТО або заміни складових частин пристрою. Все це суттєво впливає на продуктивність генераторів та збільшує термін їх служби.

 

Щоб дізнатись вартість послуги та додаткові переваги від співпраці саме для вашого бізнесу – натисніть на кнопку нижче.

Запит КП