Клінінгова компанія у Миколаїві
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Клінінгова компанія у Миколаїві

Лідер вітчизняного ринку компанія SHEN надає широкий спектр клінінгових послуг для комерційних і виробничих підприємств в місті Миколаїв. Ми пропонуємо якісний сервіс відповідно до міжнародних стандартів, відпрацьовані технології прибирання та багаторічний досвід обслуговування приміщень різного розміру і складності. Щодня ми прибираємо більше 1 000 000 кв.м. площ на 500 об’єктах і створюємо всі умови для комфортного і продуктивного співробітництва з нашими клієнтами.

Приміщення, що ми обслуговуємо

Нашими послугами користуються провідні українські виробники, торговельні та бізнес центри, логістичні комплекси, магазини і офіси по всій Україні. У місті Миколаїв ми пропонуємо свої послуги наступними типам об’єктів нерухомості:

  • Виробничі площі:
  • ТРЦ
  • Супермаркети
  • Логістичні комплекси
  • Бізнес центри
  • Медичні та освітні установи
  • Фітнес клуби
  • Аеропорти

Про клінінговий персонал

Наша команда – це досвідчені і кваліфіковані кадри, що відповідально підходять до питань прибирання приміщень. Для навчання усіх тонкощів професії ми створили на базі нашого підприємства “Академію Facility”, де клінінговий персонал проходить тренінги, інструктаж з техніки безпеки, ознайомлюється з різними видами забруднень і методами їх видалення, а також правилам поведінки на тих чи інших об’єктах.

Види клінінгу

Залежно від потреб клієнта пакет послуг може включати в себе різні види прибирання. На сьогоднішній день основними сервісами компанії SHEN є:
Щоденне прибирання
Генеральне і сезонне прибирання
Прибирання після будівельних робіт
Хімчистка килимових покриттів і м’яких меблів
Прибирання прилеглої території
Промисловий альпінізм
Миття вітрин і вікон
Дезинфекція/дезінсекція/дератизація

Про використовувані засоби і інструменти

У своїй роботі ми використовуємо тільки професійні хімічні засоби, інструменти і техніку. Співпраця з провідними вітчизняними та міжнародними постачальниками товарів для клінінгу дає можливість впоратися з будь-якими видами забруднень. Професійна хімія, якою користується компанія SHEN є безпечною і не виділяє отруйних речовин. Крім того, такі засоби і техніка не пошкоджують поверхню. Ми також відстежуємо всі новинки в області комерційного прибирання і завжди готові запропонувати нашим клієнтам передові рішення.

Переваги співпраці з компанією SHEN

Компанія SHEN проводить безкоштовний аудит будівель і на його основі пропонує індивідуальні рішення під кожного клієнта. Система управління контролем якості та висококваліфікований персонал створять необхідну для роботи атмосферу комфорту і продуктивності. Ми страхуємо ризики, тому клієнти можуть бути спокійні за якість послуг, що надаються!

Заповніть форму нижче і ми зв’яжемося з вами для надання докладної консультації!

Напишите нам

    manager