Безконтактність - новий тренд. Що це означає для клінінгу
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Безконтактність – новий тренд. Що це означає для клінінгу

event date

2020-06-03

У зв’язку з загрозою зараження вірусом COVID-19, соціальна дистанція і мінімізація контактів з поверхнями в громадських місцях стала нормою в останні пару місяців. За даними дослідження одного британського консалтингового агентства 80% опитаних будуть максимально використовувати безконтактні технології для забезпечення особистої гігієни.

Безконтактність - новий тренд. Що це означає для клінінгу

Таким чином, безконтактність стає пріоритетом для багатьох сфер бізнесу, рітейлу, транспорту, логістики. Клінінг об’єктів нерухомості по всьому світу також змінюється. Крім збільшення кількості прибирань та дезинфекцій, а також посилення норм і правил прибирання, тут також впроваджуються безконтактні технології.

Популярність набирають сенсорні крани в туалетах, крім того, що немає необхідності крутити вентилі, такі пристосування ще й економлять водоспоживання. В офісних санвузлах також частіше стали використовувати сенсорні диспенсери для мила, та ж технологія, і та ж економія коштів.

Одна американська компанія придумала накладку на дверні ручки, яка дозволяє відкривати двері ліктем, тим самим уникаючи дотику долонями. Як відомо, ручки одні з найпоширеніших рознощиків бактерій, так як до них торкається більшість людей, що знаходяться в будівлі, а дезінфікувати ручку після кожної людини, природно можливості немає.

Швидше за все кількість таких розробок на ринку буде збільшуватися, тому що загроза зараження вірусом залишається досить високою, незважаючи на ослаблення карантинних заходів. Компанія SHEN, робить все можливе на своїх об’єктах для забезпечення безпеки людей в будівлі, проте дезінфекція рук і соціальна дистанція все ще залишаються важливими методами зниження ризику інфікування