Плануємо сезонні роботи на об’єкті нерухомості правильно
2020-08-17
Правильна та ефективна експлуатація будівлі неможлива без складеного календаря сезонних робіт. На всій території України зміна сезонів значно впливає на умови роботи будівлі, перепади температури та вологості призводять до необхідності ретельної підготовки до нової пори року.
При експлуатації будівлі прийнято виділяти весняно-літній та осінньо-зимовий періоди.
Більшість робіт з підготовки до зими, пов’язані з опалювальним сезоном. Завдяки кліматичним умовам на території нашої країни, більшість заходів варто розпланувати на вересень і першу половину жовтня. До основних сезонних робіт в цей період відносяться:
До підготовки будівлі до зими варто поставитися з усією відповідальністю, адже навіть незначні поломки в інженерних комунікаціях або ж цілісності будівлі можуть призвести до серйозних витрат і навіть тимчасового припинення експлуатації об’єкта.
План сезонних робіт у весняно-літній період багато в чому схожий на підготовчі заходи до зими. Тут також необхідна діагностика всіх систем, включаючи опалення, водопровід, вентиляцію і кондиціонування. Особливу увагу варто приділити таким роботам:
Всі перераховані вище роботи мають разовий або періодичний характер, тому наймати таких вузьких фахівців в штат немає сенсу. Своїми силами подужати весь необхідний перелік технічних робіт також не представляється можливим. Виходом є комплексне обслуговування від фасіліті-компаній. Після проведеного аудиту з урахуванням потреб клієнта, персональні менеджери складуть індивідуальний план графік робіт, і залучать висококваліфікований персонал, який обійдеться дешевше, ніж самостійний пошук сезонних робітників.