Кілька слів про чистоту робочих поверхонь
2019-12-18
Як часто варто витирати пил з робочого столу, комп’ютера? Хто повинен цим займатися, співробітник або клінінговий персонал? На перший погляд прості питання, часто ставлять в глухий кут.
Підтримка чистоти робочих поверхонь входить в компетенції прибиральників, проте багато співробітників розцінюють такі дії, як вторгнення в особистий простір, що викликає негативну реакцію. Сам же персонал не має ні часу, ні бажання, ні спеціальних засобів для чищення щоб стежити за чистотою на своєму столі.
Така ситуація спостерігається в усьому світі. Наприклад недавно британські експерти провели дослідження в 650 офісах компаній різної спрямованості і визначили, що 28% телефонів, 31% клавіатур і 36% комп’ютерних мишок в принципі ніколи не чистяться.
З першого погляду проблема ця незначна, однак якщо задуматися все виявляється трохи складніше. Для офісного співробітника робочий стіл – це відображення порядку в голові. Завалений, брудний стіл в рази знижує продуктивність і послідовність виконання поставлених завдань. Крім того, комп’ютерна техніка може стати причиною простудних захворювань, так як в клавіатурах і мишках розмножується величезна кількість бактерій.
Компанія SHEN рекомендує довіряти прибирання робочих поверхонь професійним прибиральникам, у яких є і миючі засоби, і інструменти, і досвід чистки комп’ютерної техніки та меблів. Адже чистота – запорука здоров’я, і ігнорування прибирання робочого столу може призвести до погіршення самопочуття і ефективності роботи.