Чи варто економити на чистоті?

У кризовий період, як не можна гостро стоїть питання економії, мінімізації витрат. Часто керівники переглядаючи статті витрат, бачать виділені кошти на таку статтю як клінінг, і недовго думаючи вирішують найняти прибиральницю, заощадивши на прибиранні офісу, торгового об'єкта або будь-якого іншого комерційного приміщення.

Але чи дійсно це економія? Якщо поглянути на проблему ширше, то можна побачити, що професійні клінінгові підрозділи, вирішують цілий комплекс завдань, а не тільки проблему чистої підлоги.

 
 
  • По-перше це добре навчений персонал, який реагує на всі запити клієнта і працює по добре налагодженим методам з використанням передових технологій і що важливо, має навички роботи з технікою, обладнанням і правильно використовує хімічні засоби для очищення всіх необхідних поверхонь.

 
  • По-друге, клінінгові компанії часто мають в своєму арсеналі спеціальну прибиральну техніку, необхідну для прибирання великих промислових об'єктів, і незамінну при підтримці чистоти великих торгових точок і торгово-розважальних центрів. Коштує таке обладнання недешево, а купувати і обслуговувати його, власнику комерційних площ влетить в чималу копійчину. Звичайно такі агрегати можна взяти в оренду, але тоді доведеться наймати спеціальний персонал, який вміє працювати з цією технікою, а чи дешевше це?

 
  • По-третє підрозділи Facility компаній, що займаються клінінгом використовують професійні засоби для чищення, які не шкодять здоров'ю персонала, і як наслідок не ведуть до зниження продуктивності роботи. Крім того професіонали як правило використовують в своїй роботі десятки різних порошків, кремів, паст, спреїв, гелів і т.д, що мають вузьке призначення. Вартість таких наборів доходить до десятків тисяч гривень.

 
  • По-четверте при правильному обслуговуванні, своєчаснрму прибиранні та моніторингу основних засобів, збільшується термін їх експлуатації, а своєчасна заміна расходников не приведе до передчасного дорогого ремонту обладнання замовника.

 

Компанія Shen, лідер на ринку надання послуг Facility менеджменту в Україні, знає як важлива чистота на підприємстві. Клининговое підрозділ не тільки підтримає чистоту ваших об'єктів і продуктивність роботи персоналу, а й заощадить ваші кошти.

Додати коментар

Центральний офіс
E-mail: info@shen.ua
Тел.: (044) 351 18 88

Департамент Продажів
E-mail: v.byriukov@shen.ua
Тел.: (067)249 79 87

no
Задайте
питання