Дезінфекція

Компанія SHEN надає послугу з знезараження складських, офісних, індивідуальних, допоміжних приміщень від хвороботворних мікроорганізмів - дезінфекція. 
Залежно від засобів здійснення і комплексу заходів, проводяться такі роботи: 
►Профілактічна дезінфекція. Дані роботи мають на увазі комплекс заходів щодо запобігання появи мікроорганізмів на об'єкті. Санітарна обробка житлових і виробничих приміщень з метою профілактики поширення інфекції повинна проводитися регулярно, чим сприяє зменшенню сезонних епідемій. 
Для такої профілактики потрібні якісні сучасні препарати, що включають в свій склад бактерицидні добавки. При проведенні дезінфекційних робіт використовуються хімічні засоби, які знищують бактерії, токсичні речовини, які утворюються в процесі розкладання, гниття, «розквіту» грибка і т.д. Дезінфекційні роботи проводяться як на поверхнях різного типу, так і в повітряному середовищі. 
►Поточна дезінфекція. Роботи проводяться безпосередньо в осередку епідеміологічної ситуації. Метою даної обробки є усунення інфекційних вогнищ і їх подальшого поширення за допомогою сильнодіючих хімічних речовин і препаратів, подальше спостереження, контроль і проведення роз'яснювальних робіт. 
►Кінцева дезінфекція. Даний вид дезінфекції проводиться з використанням хімічних речовин після ізоляції з приміщення джерела інфекції. Метою подібних заходів є знищення збудників зараження. 
Дезінфекція - це досить копіткий і складний за технологією процес, виконати який без спеціальної підготовки фахівців компанії SHEN і без застосування нашого професійного обладнання просто неможливо.

 

no
Задайте
питання