ПРО КОМПАНІЮ

SHEN. СФОКУСУЙСЯ НА ГОЛОВНОМУ! 

Українська компанія, що працює в сфері Фасіліті менеджменту, займається управлінням експлуатацією об'єктів нерухомості.

 

SHEN заснована в 2006 році і є піонером по впровадженню фасіліті менеджменту в Україні, має представництва по всій території країни. На сьогоднішній день налічує 3500 тис. співробітників і обслуговує понад 500 об'єктів нерухомості загальною площею 1000000 кв.м.

 

Компанія SHEN надає послуги Facility Management в Україні для виробничих підприємств, складських і логістичних центрів, роздрібних мереж, торгових і бізнес центрів та інших об'єктів комерційної нерухомості.

 

Наша Місія: 

 

Ми - Команда SHEN! реалізуючи свій потенціал, першими надаємо Партнерам інноваційні якісні рішення в сфері FM.
Нас надихає створювати комфорт і енергію для розвитку!

 

Наші цінності:

 

 

Наша Ціль: 
Створення для Клієнта умов, що дозволяють займатися основним видом діяльності. Всі питання з управління та обслуговування нeрухомості  SHEN бeрe на сeбе.
 

 

У своїй роботі компанія SHEN використовує програмні рішення автоматизації бізнес-процесів для прозорої якості управління.

 

Програмний продукт Prengi FM, розроблений європейською компанією V&A Solutions Estonia спеціально на вимогу SHEN, з метою поліпшення якості послуг з управління нерухомістю до середньоєвропейського рівня і допомагає керувати станом кожного з об'єктів нерухомості в режимі онлайн.

 

Послуги

 

На даний момент компанія надає наступні послуги:

  • Інтегрований Facility Management (комплекс послуг з управління експлуатацією нерухомості)
  • Управління технічною експлуатацією та обслуговуванням будівель, мереж і комунікацій (енергоменеджмент, обслуговування та утримання виробничих ліній і технологічного обладнання, пожежна безпека, вентиляція та кондиціонування, теплопостачання і опалення, електропостачання, водопостачання і каналізація, обслуговування вантажопідіймальних механізмів, технічне обслуговування вхідних груп, ремонтно - будівельні роботи)
  • Управління інфраструктурним обслуговуванням (клінінг внутрішніх і зовнішніх приміщень, ландшафтний і фітодизайн, дезінфекція, дезінсекція, дератизація)
  • Управління системою охорони на об'єкті
  • Управління харчуванням (кейтеринг)

Нагороди

 

Лідер галузі 2013

Лідер галузі 2014

Лідер галузі 2015

Лідер галузі 2016

Лідер галузі 2017

Лідер галузі 2018

 

Сертифікати

 

ISO 9001: 2015

 
no
Задайте
питання