Автоматизація процесів. Майбутне сьогодні

На сьогоднішній день автоматизація - це прогресивний підхід до управління процесами на підприємстві, застосовуючи новітні технології, з метою підвищення якості роботи і скорочення ризиків пов'язаних з людським фактором, а також з метою оптимізації процесів і зниження наступних витрат.

 
 

Сьогоднішній ринок пропонує величезну кількість систем автоматизації процесів як комплексних так і окремих, безліч програмних продуктів, контролерів, систем телеметрії і т.д., розібратися у всіх нюансах роботи даних систем людині без відповідного досвіду і освіти вкрай складно. Головною тенденцією попередніх років була автоматизація окремих найбільш важливих або витратних процесів на підприємстві. Але як і в будь-якому бізнесі, найбільшу ефективність дає комплексний підхід, тому сьогодні запити організацій змістилися в бік інтеграції на одному підприємстві всіх процесів в єдину інформаційну систему. Автоматизація рішень економічних завдань, адміністративного управління, технологічних процесів і об'єднання їх в один комплекс завдання не з легких, тому будь-яка інформаційна система повинна бути досить гнучкою, щоб її можна було легко адаптувати під умови роботи того чи іншого бізнесу, відповідно до запитів і потреб клієнта, з урахуванням всіх нюансів і специфіки.

В останні кілька років, відбувся значний стрибок у розвитку програмного забезпечення в тому числі, в сфері моніторингу та аналізу процесів. Для сучасного бізнесу недостатньо просто стежити за ситуацією, необхідно мати постійний доступ до інформації цілим групам людей і в зручній формі.

 

Не виключенням став і програмний ринок для facility компаній. Одним з найбільш зручних та інноваційних продуктів, на наш погляд, є FMC Solution від компанії V & A solutions. Дана програма включає в себе наступні можливості:

  • Контроль за станом інфраструктурних об'єктів

  • Він лайн контроль цілодобово 24/7

  • Зручне складання і управління бюджетом

  • Управління витратами при обслуговуванні об'єкта

  • Проста і зрозуміла система планування

  • Модуль управління складом

 

Продукт володіє високою інформативністю, можливістю обліку всіх необхідних даних, надає інформацію в зручній формі таблиць і графіків. Гнучка система дозволяє підлаштувати програму під структуру організації і потреби клієнта.

 

Такий спосіб автоматизації на сьогоднішній день, є оптимальним по співвідношенню ціна-якість, тобто при порівняно невисокій ціні програмного продукту, клієнт отримує набір функцій, що суттєво спрощує роботу, систематизацію та облік даних, планування. Наочно показує витратну частину робіт з обслуговування і експлуатації будівель, даючи можливість проаналізувати і оптимізувати витрати клієнта.

Додати коментар

Центральний офіс
E-mail: info@shen.ua
Тел.: (044) 351 18 88

Департамент Продажів
E-mail: v.byriukov@shen.ua
Тел.: (067)249 79 87

no
Задайте
питання