facebooktwittertwittertwittertwitter
triangle
triangle
triangle

Огляд інноваційних інструментів для легкого прибирання

Чисті приміщення є візитною карткою багатьох об’єктів нерухомості. Імідж і привабливість будівлі багато в чому залежить від ефективності і якості клінінгових заходів, а нові технології можуть значно полегшити це завдання. У цій статті ми розглянемо кілька цікавих рішень з яким підтримання чистоти і гігієни в приміщеннях стане легше, зручніше і економічніше.

Огляд інноваційних інструментів для легкого прибирання

Диспенсер паперових рушників і електросушарки для рук

Нещодавно компанія Tork фахівець в області професійної гігієни запропонувала нове рішення для туалетних кімнат в будівлях, що передбачають великий потік відвідувачів. Tork PeakServe пропонує нову систему подачі паперових рушників, що передбачає безперервний потік серветок, що виключає застрявання або заклинювання. Крім того, завдяки виробництву рушників за технологією стисненого складання, тобто більш щільного пресування, в один диспенсер вміщається в два рази більше паперових серветок. Виробники подумали і про обслуговуючий персонал, система дозволяє заправляти паперові рушники вдвічі швидше, таким чином звільняючи час клінерів для більш важливих завдань.

Огляд інноваційних інструментів для легкого прибирання

Компанія Dyson, звернувши увагу на мінуси роботи стандартних електросушарок для рук розробила інноваційну модель Airblade Wash + Dry. Сушарка інтегрована в змішувач швидко (всього за 14 секунд) висушує руки, при цьому економить простір у ванній кімнаті і вирішує проблему мокрих підлог, пов’язаних з тим, що з рук людей, що рухаються від раковини до сушарки капає вода. Також, знизивши пропускну здатність двигуна і звузивши отвори для повітря, компанія змогла домогтися зниження рівня шуму, який часто дратує відвідувачів.
Огляд інноваційних інструментів для легкого прибирання

Використання моп стає зручнішим

Відразу кілька виробників, в тому числі і відомі європейські бренди пропонують удосконалені тримачі для моп. Головною їх особливістю є універсальність. Різні способи кріплення на одному утримувачі дозволяють використовувати різні віджимання.

Огляд інноваційних інструментів для легкого прибирання

Миття підлоги: технології, компактність, ціна

Кращою підлогомийною машиною за версією «Tomorrow’s Cleaning Award» 2018 стала Nilfisk SC6000. Призначена для прибирання великих приміщень, машина є маневреною і компактною. Робоча швидкість машини складає 9 км/год, що дозволяє швидко і ефективно очищати великі площі. При цьому обладнання є економічним, а ціна вкрай низькою для таких характеристик.

Огляд інноваційних інструментів для легкого прибирання

Компанія Karcher пішла іншим шляхом, і розробила унікальну для ринку машину Karcher Kira B50, яка удостоїлася нагороди Innovation Award в рамках міжнародної виставки INTERCLEAN 2018. Завдяки багаторічним розробкам компанії і використанню штучного інтелекту, машина повністю автоматизована. Після завантаження даних по об’єкту прибирання, Kira B50 сканує територію, проводить вологе прибирання, сама заправляється водою, позбавляється від брудної води, промиває бак і сама стає на зарядку. На одному заряді обладнання може обробити до 2500 кв.м.

Огляд інноваційних інструментів для легкого прибирання

Дані технологічні новинки мають одну загальну особливість, вони покликані полегшити роботу і оптимізувати ресурси в рамках фасіліті менеджменту об’єкта нерухомості.